محمد علی مرتضوی: برنامه ای ویژه تیرماه یازدهمی‌ها-کنکور 99

برنامه ویژه یازدهمی‌ها در فاصله 25 خرداد (زمان اتمام امتحانات) تا 21 تیر ماه (اولین آزمون تابستان کانون ) در ادامه قابل مشاهده است ..

محمد علی مرتضوی: برنامه ای ویژه تیرماه یازدهمی‌ها-کنکور 99


برنامه‌ای برای تیرماه

برنامه ویژه یازدهمی‌ها : کنکور 99


منطق برنامه:

دانش آموزان یازدهمی! پس از امتحانات مدارس، ممکن است به دلیل نداشتن برنامه دچار سردرگمی شوید. کانون برای این دوره برنامه‌ای ویژه دارد (از 25 خرداد تا 20 تیر). این برنامه به شما کمک می‌کند که:

1) مباحث یازدهم را بازیابی کنید.

2) روی مباحث دهم تمرکز کنید.

3) توانایی مبحث شناسی در دروس مختلف را تقویت نمایید.

4) مشابه داوطلبان کنکور 98، دوران جمع‌بندی کنکور را یک سال زودتر تجربه کنید و هم‌زمان با داوطلبان امسال، در فضای آزمون سراسری قرار بگیرید.محتوای برنامه:

 این برنامه از 4 هفته تشکیل شده است؛

در هفته اول (25 تا 31 خرداد) دو آزمون جامع از درس‌های یازدهم را امتحان می‌دهید. (آزمون شماره 3 و 4 کتاب جمع‌بندی پایه (برای دروس اختصاصی) و جمع‌بندی عمومی (برای دروس عمومی))

در هفته دوم (1 تا 7 تیر) دو آزمون جامع از کتاب زرد 97 را همراه با دانش‌آموزان کنکوری امسال آزمون می‌دهید. (دروس اختصاصی را از کتاب زرد 4 دوره 97 «مخصوص ریاضی-تجربی» و کتاب زرد 2 دوره 97 «مخصوص انسانی» و دروس عمومی را از ضمیمه زرد 97 آزمون دهید.)

در پایان هفته دوم (جمعه 7 تیر) یک آزمون هدیه به‌صورت جامع از مباحث سال یازدهم را امتحان خواهید داد. این آزمون به‌صورت هماهنگ و حضوری در سراسر کشور برگزار خواهد شد. جهت ثبت نام در این آزمون، به صفحة شخصی خود در سایت کانون یا نمایندگی‌ کانون در شهر خود مراجعه کنید.

 در هفته سوم (8 تا 14 تیر) دو آزمون جامع از درس‌های دهم را امتحان می‌دهید.  (آزمون شماره 1 و 2 کتاب جمع‌بندی پایه (برای دروس اختصاصی) و جمع‌بندی عمومی (برای دروس عمومی))

در پایان هفته سوم (13 یا 14 تیرماه) به سؤالات کنکور سراسری پاسخ می‌دهید و با مراجعه به سایت کانون، به مشاهده کلید، پاسخ تشریحی، تحلیل‌ها و فیلم‌های آموزشی می‌پردازید.

در هفته چهارم (15 تا 20 تیر) دو آزمون جامع ترکیبی از درس‌های دهم و یازدهم را امتحان می‌دهید.  (آزمون شماره 5 و 6 کتاب جمع‌بندی پایه (برای دروس اختصاصی) و جمع‌بندی عمومی (برای دروس عمومی))

در پایان هفته چهارم (جمعه 21 تیر) اولین آزمون تابستان کانون (آزمون جامع از مباحث سال دهم و یازدهم) را به‌صورت حضوری امتحان خواهید داد. این آزمون به مثابه تعیین سطح برای پروژه تابستان شماست.
محمد علی مرتضوی: برنامه ای ویژه تیرماه یازدهمی‌ها-کنکور 99

دانلود رایگان اپلیکیشن کتاب زرد