خدمات ویژه گروه بورسیه استثنایی بنیاد قلم چی در نمایشگاه کتاب

گروه بورسیه استثنایی بنیاد علمی آموزشی قلم چی(وقف عام) امسال نیز خدمات ویژه ای را در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به دانش آموزان و دانشجویان ارائه می‌دهد.

خدمات ویژه گروه بورسیه استثنایی بنیاد قلم چی در نمایشگاه کتاب

گروه بورسیه استثنایی بنیاد علمی آموزشی قلم چی(وقف عام) امسال نیز خدمات ویژه ای را در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به دانش آموزان و دانشجویان ارائه می دهد.


ادریس فتحی مسئول گروه استثنایی در این باره توضیح داد: امسال در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب، از جمله خدمات بورسیه استثنایی بنیاد قلم چی، ارائه بن 50درصدی تخفیف خرید کتاب از سایر انتشارات تا سقف یک میلیون ریال به دانش آموزان و دانشجویان نابینا و کم بینای دانشگاه های برتر است.

وی در ادامه گفت: همانند سال های گذشته، امسال نیز در نمایشگاه کتاب، ثبت نام بورسیه دانش آموزان استثنایی و تحت پوشش سازمان بهزیستی را بدون شرط معدل برای حضور در آزمون های برنامه ای بنیاد قلم چی انجام می دهیم.

فتحی افزود: اهدای سی دی ها و دی وی دی های صوتی کتاب های درسی و کمک درسی به دانش آموزان نابینا و کم بینا و اهدای سی دی ها و دی وی دی های صوتی به کتابخانه هایی که دارای بخش نابینایان هستند، از جمله خدمات گروه بورسیه استثنایی در نمایشگاه کتاب امسال است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: علاوه بر موارد یاد شده، مشاوره حضوری به دانش آموزان استثنایی در غرفه بنیاد قلم چی در ایام نمایشگاه و همچنین ارائه این خدمات در سایر روزها به صورت تلفنی و حضوری توسط گروه استثنایی صورت می گیرد.

لازم به ذکر است بنیاد قلم چی، تا ۱۴ اردیبهشت ماه(پایان هفته جاری)، در بخش ناشران آموزشی سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران واقع در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) میزبان علاقه مندان است.

منبع :