اپلیکیشن دنیای واژه‌ها، بازی کنید، انگلیسی بیاموزید

با بازی در اپلیکیشن دنیای واژه‌ها (WoW)، در هر زمان و هر مکان، رایگان انگلیسی بیاموزید.

اپلیکیشن دنیای واژه‌ها، بازی کنید، انگلیسی بیاموزید


با بازی در اپلیکیشن WoW، در هر زمان و هر مکان، رایگان انگلیسی بیاموزید.

- رقابت با بیش از 75هزار شرکت کننده

- یادگیری واژه‌های کتب درسی، Longman، TOEFL، IELTS، GRE و بیشتر

- یادگیری لغات از طریق استفاده از آن‌ها در نوشتن داستان به انگلیسی

- در هرجا واژه نامه شخصی خود را به همراه داشته باشید.کنکوری‌های‌ ۹۹! واژگان زبان عمومی پایه و دوازدهم را با اپلیکیشن دنیای واژه‌ها (WoW)، جمع‌بندی کنید و با استفاده از این اپلیکیشن در یک ماه، ۳۰۰ واژه‌ زبان انگلیسی را قبل از کنکور ۹۹ دوره کنید.

نسخه جدید اپلیکیشن دنیای واژه‌ها را از قسمت فایل‌های ضمیمه دانلود کنید. اگر پیش از این در دنیای واژه‌ها عضو نشده‌اید، ثبت نام کنید. پس از ورود به صفحه اصلی برنامه از قسمت کتاب‌ها، ۳۰۰x۳۰ را انتخاب کنید. ۳۰ موضوع از سه کتاب انگلیسی مقطع دهم، یازدهم و دوازدهم برای شما آماده شده است. پس از انتخاب موضوع، کلمات مرتبط با آن را پیدا کنید و وارد مرحله بعد شوید و به ۵ سوال از کتاب آبی زبان انگلیسی جامع کنکور پاسخ دهید. سپس امتیاز و کارنامه خود را مشاهده کنید و از قسمت Top Users با سایر شرکت‌کنندگان این رویداد رقابت کنید.

برای دسترسی به بخش واژگان مجموعه طبقه‌بندی شده زبان انگلیسی کنکور و سوال‌ها، لازم است اشتراک را خریداری کنید. اگر کتاب را دارید، شماره سوالات به شما نمایش داده می‌شود و می‌توانید پاسخ آن را از کتاب خود وارد کنید. جهت آشنایی بیشتر پیش از خرید اشتراک، تعدادی از موضوعات به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است.

در بخش کامنت همین مطلب پیشنهادها و انتقادات خود را برای ما ارسال کنید.

توجه: اگر نسخه قبلی دنیای واژه‌ها را دارید، لازم است اپلیکیشن را پاک کنید و نسخه جدید را از قسمت فایل‌های ضمیمه دانلود و نصب کنید.

آدرس سایت دنیای واژه ها: wow.kanoon.ir

اینستاگرام: @wow.kanoon.ir


دانلود اپلیکیشن از قسمت فایل های ضمیمه


رها عمرانی
ارسال شده توسط : رها عمرانی