کنکور 98

روش مطالعه مبحثی عربی رتبه206تجربی،محمدصادق میرجلیلی

محمدصادق میرجلیلی از روش مطالعه خود در مبحث درک مطلب عربی می‌نویسد

روش مطالعه مبحثی عربی رتبه206تجربی،محمدصادق میرجلیلی

محمد صادق میرجلیلی

رتبه 206 منطقه 2  – دانشجوی پزشکی دانشگاه ایران

درس : عربی

مبحث : درک مطلب

*پیش از دوران نوروز در مبحث درک مطلب عربی و سؤالات مربوط به مفهوم آن احساس عدم تسلط می‌کردم به نحوی که از 4 سؤال طرح شده در آزمون به ندرت می‌توانستم بالای 2 سؤال را با قطعیت کامل پاسخ دهم.در کل در سوالات عربی همین مبحث باعث می شد به درصدی که می خواهم نرسم و از سویی در کشف راه حل خروج از این بحران نیز ضعف داشتم!

*برای حل این مشکل پس از مشورت با پشتیبان ویژه ام، سؤالات کنکور سال‌های گذشته را به عنوان بهترین منبع ممکن انتخاب کردم؛ بصورت هفتگی 5 آزمون عربی از رشته‌های هنر و زبان سال‌های گذشته را آزمون می‌دادم.روش مطالعه مبحثی عربی رتبه206تجربی،محمدصادق میرجلیلی

*بعد از اینکه به تسلط نسبی رسیدم در دوران نوروز و به خصوص بعد از آن (قبل از شروع اصلی دوران جمع‌بندی) برای اینکه میزان درک و فهم خود را از متون عربی بالا ببرم و به تسلط کامل‌تری در این زمینه برسیم، از سؤالات عربی رشته انسانی کنکورهای اخیر که نسبتاً ‌از بقیه رشته‌ها سنگین‌تر مطرح می‌شدند، برای آزمون دادن استفاده کردم.

توانستم کم کم به تمامی سؤال مربوط به درک مطلب عربی آزمون‌های کانون پاسخ دهم در کنکور هم 3 سؤال از 4 سؤال مربوط به مفهوم متن را درست پاسخ دادم.

برای استفاده از خدمات پشتیبانی ویژه محمدصادق میرجلیلی عدد 6 را به  5000116463  ارسال نمایید و یا با شماره تلفن 02186121706 تماس حاصل نمایید.

همچنین می توانید جهت اطلاع از خدمات پشتیبانی ویژه با شماره
02186121706 تماس حاصل نمایید.

کانال پشتیبان ویژه ها :   
vipposhtiban@ را در تلگرام جستجو نمایید یا روی لینک عضویت در کانال پشتیبان ویژه کلیک نمایید.