فارغ التحصیلان از دانش آموزان سبقت گرفتند!

امسال ، علاوه بر آزمون‌های جامع ، یک آزمون فوق العاده به صورت هدیه در روز 31 خرداد برای دانش آموزان کانونی و سایر دانش آموزانی که از کتاب‌های زرد جمع بندی استفاده می‌کنند

فارغ التحصیلان از دانش آموزان سبقت گرفتند!

امسال ، مدیریت کانون فرهنگی آموزش تصمیم گرفته است که علاوه بر آزمون های جامع ،  یک آزمون فوق العاده به صورت هدیه در روز 31 خرداد برای دانش آموزان کانونی و سایر دانش آموزانی که از کتاب های زرد جمع بندی استفاده می کنند ، در نظر بگیرد. دانش آموزان می بایست برای این آزمون که به صورت هدیه بوده و نیاز به پرداخت مبلغی ندارد ، ثبت نام کنند.

 از زمان اعلام این خبر در هفته ی گذشته ، دانش آموزان با مراجعه به صفحه ی شخصی خود ، درخواست ثبت نام خود را درج کرده اند. در حالی که تنها چند روز از اعلام خبر گذشته است ، 14 درصد از فارغ التحصیلان و 10 درصد از دانش آموزان کنکوری کانون ، ثبت نام خود را برای این آزمون فوق العاده ، انجام داده اند. فارغ التحصیلان انسانی با 16 درصد ، زبان با 15 درصد و فارغ التحصیلان تجربی با 14 درصد ، بیشترین متقاضیان ثبت نام آزمون 31 خرداد می باشند. دانش آموزانی عزیزی که متقاضی ثبت نام در این آزمون می باشند لطفا هرچه سریعتر با مراجعه به صفحه ی شخصی خود ، نسبت به درج درخواست خود اقدام نموده و از این فرصت فوق العاده بهره بگیرید.

در گزارشات آتی ، آمار تکمیلی به صورت رودخانه ای اعلام خواهد شد.