هر جا باشم موفقیت از آن من است

حضور در آزمون‌های پروژه‌ی هفتم و مطالعه‌ی با برنامه برای این آزمون‌ها قدم به قدم دانش‌آموز را برای امتحانات پایان سال آماده خواهد کرد.

هر جا باشم موفقیت از آن من است

پایه‌ی ششم دبستان آخرین پایه‌ی مقطع تحصیلی دبستان محسوب می‌شود. شاید به دلیل نبود آزمون ورودی و نمره در این پایه، اهمیت جدیت و تلاش زیاد به چشم نیاید. اما این موارد نباید نقشی در تلاش و درس خواندن یک دانش‌آموز سال ششمی داشته باشد. برای یک فردِ سخت‌کوش فرقی ندارد کجا و در چه شرایطی است، زیرا او به تلاش خود برای رسیدن به هدفش ادامه می‌دهد.

اهمیت درس خواندن به میزان یادگیری و سواد فرد برمی‌گردد. لذا وقتی دانش‌آموزی در امتحانات پایان سال و یا آزمون‌های برنامه‌ای نتیجه‌ی عالی کسب می‌کند یعنی مفاهیم درس را خوب یاد گرفته است.

دوره‌ی دبستان مقدمه‌ای از درس خواندن و تلاش برای مقاطع بالاتر است که دانش‌آموز بایستی اصول درس خواندن و پیش‌نیازها را در این دوره بیاموزد. فراگیری کامل و عمیق مفاهیم این دوره و به صورت ویژه سال ششم، زمینه‌ی موفقیت در مقاطع متوسطه را ایجاد می‌کند.

حضور در آزمون‌های پروژه‌ی هفتم و مطالعه‌ی با برنامه برای این آزمون‌ها قدم به قدم دانش‌آموز را برای امتحانات پایان سال آماده خواهد کرد.  این آمادگی به نوبه‌ی خود باعث افزایش اعتماد به نفس در دوران امتحانات خواهد شد و دانش‌آموز با آمادگی ضمنی و آرامش خاطر برای هر امتحان مطالعه خواهد کرد.