کنکور 98

آزمون تیزهوشان در پیش است!

برای شما که ششم و نهم هستید و به فکر فردای بهتر و مدرسه‌ی بهتر آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی یک آزمون مهم است که خیلی از شما دوست دارید توانایی خودتان را در

آزمون تیزهوشان در پیش است!

آزمون تیزهوشان در پیش است!

برای شما که ششم و نهم هستید و به فکر فردای بهتر و مدرسه‌‌ی بهتر آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی یک آزمون مهم است که خیلی از شما دوست دارید توانایی خودتان را در آن محک بزنید.

در آزمون امسال هم مشابه سال گذشته هوش غیر کلامی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.در مقطع ششم،همه سوالات و در مقطع نهم یک پنجم نمره قبولی شما را در بر میگیرد.اما همین هوش غیر کلامی هم با کمی تمرین و تلاش ورزیده می‌شود.برایتان یک مثال بزنم؟

فرض کنید برای یک مسابقه ورزشی مثلا دومیدانی آماده می‌شوید، بعضی ساختار بدنشان ورزیده‌تر است و تمرین کم‌تری لازم دارند، برخی فیزیک بدنشان طوری است که نیاز به تمرین بیش‌تر دارند.اما همه با میزان متفاوت نیاز به تمرین دارند.

این هوش غیرکلامی شما هم، همین طور است با هر سطح هوش خدادادی که دارید، اگر کمی برای خودتان وقت بگذارید و تمرین کنید، توانا‌تر می‌شوید و احتمال قبولی شما قوی‌تر می‌شود.

با توجه به فرصت کوتاهی که در پیش دارید،پیشنهاد می‌کنم بدون اتلاف وقت به سراغ اصل مطلب بروید!

پس من دو ابزار برای این ورزش را به شما معرفی می‌کنم.

  • کتاب استعداد تحلیلی کانون فرهنگی آموزش (قیمت 38000 تومان) : این کتاب با 600 سوال در 5 فصل اصلی و 4 آزمون پایانی که تمامی سوالات از ساده به دشوار چیده شده است، سعی می‌کند شما را آماده کند تا بتوانید به تیپ‌های اصلی سوال مسلط شوید .

  • فلش کارت استعداد تحلیلی کانون فرهنگی آموزش(قیمت 7500 تومان): این محصول هم در 5 فصل سعی کرده علاوه بر درس‌نامه و مثال کوتاه، سوالات مهم و اصلی را به شما معرفی کند.

  • به شما توصیه می‌کنم، هرچه زودتر دست به‌کار شوید،ابزار تهیه کنید و هوش غیرکلامی خودتان را ورزیده کنید.همه شما با هر سطح هوش خدادادی که دارید، اگر تمرین کنید، این بخش از هوشتان را می‌توانید تقویت کنید.

دانلود رایگان بخشی از کتاب و فلش کارت استعداد تحلیلی را می‌توانید در لینک زیر انجام دهید: