برنامه‌های ویژه گروه نابینایان بنیاد قلم چی برای نوروز 98

گروه بورسیه استثنایی بنیاد علمی آموزشی قلم چی(وقف عام)، در نوروز 98، برنامه‌های ویژه ای را برای بورسیه‌های نابینا و کم بینا ارائه می‌دهد.

برنامه‌های ویژه گروه نابینایان بنیاد قلم چی برای نوروز 98

گروه بورسیه استثنایی بنیاد علمی آموزشی قلم چی(وقف عام)، در نوروز 98، برنامه های ویژه ای را برای بورسیه های نابینا و کم بینا ارائه می دهد.


ادریس فتحی مسئول گروه استثنایی با اعلام این خبر گفت: امسال برای نخستین بار به مناسبت نوروز، گروه نابینایان با تهیه، آماده سازی و قرار دادن فایل های صوتی درس نامه 5 کتاب کمک آموزشی مقطع دوازدهم رشته علوم انسانی در سایت بنیاد قلم چی، امکان دانلود و استفاده از این فایل های صوتی را در ایام نوروز برای همه دانش آموزان خصوصا دانش آموزان نابینا و نیمه بینا فراهم آورده است.

وی افزود: این فایل های صوتی مربوط به کتب دین و زندگی، علوم و فنون ادبی پایه، علوم و فنون ادبی دوازدهم، فلسفه دوازدهم و منطق و فلسفه پایه از سری کتاب های کمک آموزشی بنیاد قلم چی است.

دانش آموزان می توانند با مراجعه به صفحه «مقطع شما» در سایت بنیاد قلم چی به آدرس: http://www.kanoon.ir در بخش دوازدهم انسانی، هر روز فایل صوتی درس نامه ای را از این کتاب ها شنیده و دریافت کنند.

منبع :