توافق نهایی رئال با هازارد برای تابستان 2019

به نظر پیوستن ادن هازارد، ستاره بلژیکی چلسی به رئال در تابستان آینده قطعی است.

توافق نهایی رئال با هازارد برای تابستان 2019

به نظر پیوستن ادن هازارد، ستاره بلژیکی چلسی به رئال در تابستان آینده قطعی است.

به گزارش "ورزش سه"، پس از ادر میلیتائو، ادن هازارد را باید دومین خرید رسمی رئال برای تابستان آتی دانست. بازیکنی که در سال‌های اخیر به شدت شایعه پیوستنش به کهکشانی‌ها مطرح بوده است و اکنون با بازگشت زیزو به روی نیمکت این تیم اسپانیایی، بار دیگر این شایعات بر سر زبان‌ها افتاده است.


دنی بناویدیس، مدیر مجله رسمی باشگاه رئال مادرید مدعی شده سران باشگاه رئال مادرید به زیدان این قول را داده‌اند که در تابستان پیش رو ادن هازارد قطعا به رئال ملحق خواهد شد و توافقی بین طرفین صورت گرفته است. طبق ادعای بناویدیس، این هافبک بلژیکی در تاریخ 30 ژوئن (9 تیر 98) در مادرید خواهد بود و قطعی بودن پیوستن او به کهکشانی‌ها نقش پررنگی در تصمیم زین‌الدین زیدان برای بازگشت به رئال مادرید داشته است.


هازارد 28 ساله که تا سال 2020 با چلسی قرارداد دارد، پیش از این چندین بار از علاقه‌اش برای بازی در رئال مادرید سخن گفته بود، این در حالی است که زیدان نیز این هافبک بلژیکی خوش‌تکنیک را مورد تحسین قرار داده بود.

هازارد از زمانی که در سال 2012 از لیل به آبی‌پوشان لندنی ملحق شد، تا کنون در 339 بازی از رقابت‌های مختلف برای چلسی به میدان رفته و 106 گل هم به ثمر رسانده است.

منبع :