آموزش کودکان برای نگهداری محیط زیست ضروری است

مدیرکل دفتر موزه تاریخ طبیعی و ذخایر ژنتیکی سازمان محیط زیست گفت: از مربیان و معلم‌ها خواستیم راه‌های نگهداری از محیط زیست را به دانش آموزان آموزش دهند.

آموزش کودکان برای نگهداری محیط زیست ضروری است

مدیرکل دفتر موزه تاریخ طبیعی و ذخایر ژنتیکی سازمان محیط زیست گفت: از مربیان و معلم ها خواستیم راه های نگهداری از محیط زیست را به دانش آموزان آموزش دهند.

 «طاهره افتخاری» از بازدید مربیان و معلمان بهداشت اداره آموزش و پرورش استان البرز از موزه تاریخ طبیعی سازمان محیط زیست خبر داد و گفت: مربیان و معلمان بهداشت استان البرز برای گذراندن دوره آموزشی با هماهنگی اداره کل حفاظت محیط زیست استان البرز در پنج نوبت در گروه های 30 نفره از موزه تنوع زیستی بازدید کردند.
وی افزود: در هر نوبت، بازدیدکنندگان با حفظ محیط زیست و تنوع زیستی و چگونگی حفاظت از حیات وحش و جلوگیری از تخریب آن و نیز راههای حفظ نمونه های جانوری و گیاهی آشنا شدند.
وی در مورد نقش موثر و سازنده معلمان بهداشت برای حفظ سلامت محیط زیست تصریح کرد: از مربیان و معلم ها خواستیم که در این زمینه نهایت تلاش خود را داشته باشند و شیوه های حفظ و نگهداری محیط زیست و جلوگیری از آلودگی آنها را به کودکان با شیوه های خود آموزش دهند که در آینده از محیط زیستی زیبا، پاک و سالمی برخوردار شوند.

منبع :

مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24