روش مطالعه پشتیبان ویژه‌ها در دین و زندگی طی ایام نوروز(3)

جمعه‌ها سایت کانون مختص درس دین و زندگی است.پشتیبانان ویژه از روش مطالعه خود در این درس طی دوران طلایی نوروز می‌گویند

روش مطالعه پشتیبان ویژه‌ها در دین و زندگی طی ایام نوروز(3)

روش مطالعه پشتیبان ویژه ها در دین و زندگی طی ایام نوروز (۳)

امیرحسین کاظمی - رتبه ۷۶۹ منطقه ۳ تجربی - دانشجوی پزشکی ایران


من در ابتدا کتاب درسی را با دقت مطالعه می‌کردم و تمامی آیات و احادیث را حفظ کرده ‌بودم. و سپس از هربار مطالعه چند روز بعد، از کتاب آبی تست می‌زدم. و در نهایت در آزمون کنکور 70% زدم.  


زهره توتونچیان - رتبه ۱۶۰ منطقه ۱ تجربی - دانشجوی پزشکی شهید بهشتی


به طور اساسی از اول دروس را تک تک مطالعه کردم. در این درس ابتدا آیات را می خواندم و نکاتی که در طی مطالعه قبل از عید یادداشت کرده بودم به همراه مفهومی که در تست های کنکور مطرح شده بود و ان ها را یادداشت کرده بودم به طور کامل مطالعه می کردم و سپس متن کتاب را می خواندم. از آن جایی که عین جمله درس ها در تست ها مطرح می شود، من همه تلاشم را می کردم تا جمله ها را به طور کامل حفظ باشم و بعد بین متن و ایات ارتباط برقرار می کردم و ایه ای که به قسمت خاصی از درس مربوط می شد بالای ان قسمت یادداشت می کردم و بعد این درس را هم ترکیبی می خواندم و اگر جمله ای از کتاب های دیگر یا ایه ای دیگر هم با ان درس در ارتباط بود، ان را یادداشت می کردم و از منبع تست از تست های خود کنکور مجددا استفاده می کردم. 


رضا نوروزی - رتبه ۷۷ منطقه ۳ ریاضی - دانشجوی مکانیک تهران 


در دوران عید هر روز یک درس را می خواندم و از آیات تست می زدم.من آیات را قبل از عید حفظ کرده بودم و ترجمه ی آن ها را بلد بودم و همین موضوع باعث می شد در زدن تست های دینی مسلط تر باشم.


مهدی کیانی - رتبه ۱ ایثارگران۵ درصد - دانشجوی علوم قضایی 


* نکته ای که خیلی به من کمک کرد جزوه هایی بود که در ایام عید شروع به نوشتن کردم؛ به این صورت که تمام آزمون های  گذشته ای را که بررسی کردم در درس های مهم از سوالات دشوار آن جزوه نوشتم.

* این کار در دوران جمع بندی عید نوروز خیلی کمک کننده بود. چون باعث می‌شد زمان زیادی برایم ذخیره می کرد.

* در درس دینی پس از یکی دوبار خواندن درس به صورت اجمالی، تست های آن‌را تمرین می‌کردم بعد از تست ها،به کتاب و آیات رجوع می‌کردم و پس از خواندن دوباره درس،جزوه ای با سیاق خودم( با رمزگذاری ها)می‌نوشتم.


برای استفاده از خدمات پشتیبانی ویژه ساجد شیری  عدد 6 را به  5000116463  ارسال نمایید و یا با شماره تلفن 02186121706 تماس حاصل نمایید.

همچنین می توانید جهت اطلاع از خدمات پشتیبانی ویژه با شماره
02186121706 تماس حاصل نمایید.

کانال پشتیبان ویژه ها :   
vipposhtiban@ را در تلگرام جستجو نمایید یا روی لینک عضویت در کانال پشتیبان ویژه کلیک نمایید.