روش مطالعه پشتیبان ویژه‌ها در دین و زندگی طی ایام نوروز(2)

هرروز سایت کانون اختصاص به یک درس دارد و جمعه‌ها متعلق به درس دینی است.پشتیبانان ویژه از روش مطالعه خود در این درس می‌گویند

روش مطالعه پشتیبان ویژه‌ها در دین و زندگی طی ایام نوروز(2)

روش مطالعه پشتبان ویژه ها در درس دین و زندگی طی ایام نوروز(۲)

سالار طالبی سانیانی - رتبه ۲۸۸ منطقه 2 تجربی - دانشجوی پزشکی ایران


* درس دین و زندگی جزو نقاط قوت من محسوب می‌شد. در کنکور ۹۶ درصد ۸۶ و در کنکور ۹۷ درصد ۹۱ را در این درس کسب نمودم.

* معتقدم دوره عید بهترین زمان برای سرمایه گذاری روی درس های عمومی و حفظی است ، نزدیک بودن زمانی به کنکور و به تبع کمتر شدن احتمال فراموشی شاید علل اصلی این امر باشند.

* من در دوره عید ، ابتدا تمامی آیات موجود در کتاب درسی را حفظ نمودم. علیرغم مخالفت هایی که با این امر ، مبنی بر عدم نیاز به حفظ بودن آیات در کنکور سراسری وجود دارد. اما به‌نظر حفظ بودن آیات می‌تواند کمک شایانی به افزایش سرعت پاسخ‌گویی به سوالات دین و زندگی داشته باشد و این تا حدی از مشکل کم آوردن زمان در پاسخگویی به سوالات دفترچه عمومی می‌کاهد.

* در دوره عید من ۱ بار تمامی سوالات کتاب زرد عمومی را بررسی کردم ، البته چون قبلا این سوالات را بارها دیده بودم ، زمان چندان زیادی از من نمی‌گرفت اما به بازیابی نکات کمک خیلی زیادی می‌کرد .

* همچنین من ۲ بار دقیقا مطابق برنامه کانون به مطالعه کتاب درسی پرداختم.


صابر ظفرپور - رتبه ۷ منطقه ۳ ریاضی - دانشجوی کامپیوتر شریف


از قبل از دوران عید شروع کردم برای درس دینی تست های کنکور را بعد از خواندن متن کتاب می زدم و در عید هم اینکار را ادامه دادم.بعد در سوالات تستی که یک نکته می آمد من آن را در کتاب درسی می نوشتم و اینکار باعث می شد وقتی بعدا کتاب درسی دینی را می خواندم نکات تست ها هم برایم مرور شود و فراموش نکنم.


امیرحسین رضافر - رتبه ۴۵ منطقه 2 انسانی - دانشجوی حقوق تهران


* در درس دین و زندگی نسبتا تسلط خوبی داشتم و در محدوه نقاط قوتم بود.

* در نوروز سعی کردم آیات را دوباره بازخوانی کنم تا کاملا آنها را حفظ شوم.چراکه حفظ آیات برایم بسیار اهمیت داشت و حفظ آیات باعث میشود به تسلط بالایی در این درس رسید.

* در نهایت تست های شناسنامه دار و نشان داری که تا نوروز کار کرده بودم را بازهم مرور و تمرین کردم.


برای استفاده از خدمات پشتیبانی ویژه عدد 6 را به  5000116463  ارسال نمایید و یا با شماره تلفن 02186121706 تماس حاصل نمایید.

همچنین می توانید جهت اطلاع از خدمات پشتیبانی ویژه با شماره
02186121706 تماس حاصل نمایید.

کانال پشتیبان ویژه ها :   
vipposhtiban@ را در تلگرام جستجو نمایید یا روی لینک عضویت در کانال پشتیبان ویژه کلیک نمایید.
در صورتی که نظر شما دارای محتوای مثبت ، علمی و آموزشی است ولی ثبت نمی شود با انشا و ادبیات متفاوت ( بدون تمسخر ،بدون فضای چت روم ، بدون تحقیر یا توهین دیگران) مجددا ارسال نمایید