روش مطالعه پشتیبان ویژه‌ها در دین و زندگی طی ایام نوروز

هرروز سایت کانون اختصاص به یک درس دارد و جمعه‌ها متعلق به درس دین و زندگی است.پشتیبانان ویژه از روش مطالعه خود در این درس می‌گویند

روش مطالعه پشتیبان ویژه‌ها در دین و زندگی طی ایام نوروز

روش مطالعه پشتیبان ویژه ها در دین و زندگی طی ایام نوروز

زهرا منصوری - رتبه ۴۷۸ منطقه 2 تجربی - دانشجوی دندان پزشکی شهید بهشتی


آیات درس دینی:

* اشتباه من در این مبحث این بود که از ابتدای سال برای خودم خلاصه نکات تهیه نکرده بودم و برای هر بار مرورو مجبور بودم به درسنامه‌های حجیم تفسیر و مفهوم آیه کتاب‌های تست رجوع کنم.

* در نتیجه از فرصت نوروز استفاده کردم از ابتدای دوران نوروز تعداد دروس و آیات را طوری تقسیم کردم که تا یک هفته قبل از کنکور 3 دوره این دروس و آیات را مرور کنم و برای هر روز حدود نیم‌ساعت زمان در نظر گرفته بودم.

*  در دور اول نکات برگزیده را در کتاب درسی خودم حاشیه نویسی کردم و در دور بعد تنها کتاب درسی‌آم را مرور کردم که سرعت مطالعه‌ام را بسیار بالا برد و احساس آرامش خوبی در مودر این بخش به من داد.


محمد متین باقری - رتبه ۳۲۸ منطقه۱ ریاضی - دانشجوی مکانیک تهران


در این درس چون در آزمون‌‌های قبلی چند بار درس‌ها را خوانده‌ بودم ومطالب مهم را خط کشیده بودم دیگر می‌دانستم که درهر درس اعم از پایه و پیش‌دانشگاهی کدام مطالب مهم‌تر بوده و کدام مطالب را هر بار تا آزمون بعدی فراموش می‌کنم، و از این رو این قسمت‌ها را در دفتر خلاصه نویسی‌ام وارد کردم و تقریباً برای هر درس دین و زندگی حدود یک صفحه خلاصه نهایی داشتم که شامل این موارد می شد:

1) احتمال فراموشیشان تا کنکور زیاد بود

2) قسمت‌های مهم‌ تر درس‌ها

3) آیات درس

تست‌های (چه در کتاب کمک درسی چه در آزمون‌ها) علامت دارم را (تست‌هایی که قبلا اشتباه جواب داده بودم یاخیلی مهم بود) را دوباره حل کردم. در یک ماه آخر کنکور هم خلاصه‌های نهایی‌ام را خواندم که در حدود نیم ساعت وقت گذاشتن کل یک درس را مرور کردم.

و در نتیجه روز جلسه آزمون کنکور هیچ مطالبی از دین و زندگی نبودکه فراموش کنم و هیچ تستی نبود از کتاب کمک آموزش و آزمون‌ها که یک بار خودم درست حل نکرده باشم. و در نتیجه با این‌که کنکورهای سال‌های قبل را درصد بالاتری می زدم و امسال دین و زندگی مشکل‌تر شده بود ولی نهایتاً در کنکور 90 رصد زدم.برای استفاده از خدمات پشتیبانی ویژه عدد 6 را به  5000116463  ارسال نمایید و یا با شماره تلفن 02186121706 تماس حاصل نمایید.

همچنین می توانید جهت اطلاع از خدمات پشتیبانی ویژه با شماره
02186121706 تماس حاصل نمایید.

کانال پشتیبان ویژه ها :   
vipposhtiban@ را در تلگرام جستجو نمایید یا روی لینک عضویت در کانال پشتیبان ویژه کلیک نمایید.