روش مطالعه پشتیبان ویژه‌ها در علوم و فنون ادبی طی ایام نوروز

شنبه‌ها سایت کانون برای رشته انسانی مختص درس علوم و فنون ادبی است.پشتیبانان ویژه از روش مطالعه خود در این درس طی نوروز می‌نویسند

روش مطالعه پشتیبان ویژه‌ها در علوم و فنون ادبی طی ایام نوروز

روش مطالعه پشتیبان ویژه ها در علوم و فنون ادبی طی نوروزکوثر دستورانی - رتبه ۹ منطقه ۳ انسانی - دانشجوی روان شناسی تهران


* در نوروز سعی کردم مباحث ادبیات اختصاصی را تفکیک کنم و نقاط ضعف و قوت خود در این درس را بیابم و متوجه شدم در مبحث اوزان اشکالات زیادی دارم.

* برای همین علاوه بر تست‌های دیگری که هر شب حل می‌کردم تست عروض و قافیه را در برنامه خود قرار دادم و در این کار پیوستگی زیادی به خرج دادم و تا کنکور این کار برایم ادامه یافت.

* اما فقط یک ماه بعد از شروع نوروز پیشرفت خود را در این مبحث مشاهده کردم علاوه بر زدن تست برای حفظ کردن وزن‌ها جدول مرتبی در کاغذی کشیدم و تمام وزن‌های کتاب که به صورت پراکنده در متن و تمرین و پاورقی آمده بود را جمع‌آوری کردم و مرتباً مطالعه نمودم تا اینکه تمام وزن‌ها را به خاطر سپردم.


امیرحسین میرعلی - رتبه ۱۵ منطقه 2 انسانی - دانشجوی علوم قضایی


* در درس ادبیات در مبحث اختیارات شاعری دچار اشکال بودم.

* به همین دلیل در عید سعی کردم با استفاده از جزوات و درسنامه‌های مختلف و جمع‌آوری نکات از هر جزوه و درسنامه‌ای از نظر مطالعاتی کاملاً بر این مبحث مسلط شوم.

* بعد از آن هر روز در عید یک ساعت و چهل و پنج دقیقه از بازه مطالعاتی‌ام را به ادبیات اختصاصی و به ویژه اختیارات شاعری اختصاص دادم.

* هر شب 20 الی 30 تست اختیارات شاعری حل کردم و در حل تست‌ها به رعایت زمان مناسب هم توجه ویژه داشم و توانستم به تدریج در این درس پیشرفت کنم.


فائزه کریمی - رتبه ۴۴ منطقه ۱ انسانی - دانشجوی روان شناسی شهید بهشتی


* طی این ایام این درس را به صورت مبحثی مطالعه  میکردم.

* هر روز ۱۵ دقیقه آرایه های ادبی کار میکردم و ۱۵ دقیقه نیز تست عروض و قافیه می خواندم و یک ساعت نیز متداوم تاریخ ادبیات می خواندم.

* تاریخ ادبیات را به صورت پرسش و پاسخ با دوستانم مطالعه میکردم.


برای استفاده از خدمات پشتیبانی ویژه عدد 6 را به  5000116463  ارسال نمایید و یا با شماره تلفن 02186121706 تماس حاصل نمایید.

همچنین می توانید جهت اطلاع از خدمات پشتیبانی ویژه با شماره
02186121706 تماس حاصل نمایید.

کانال پشتیبان ویژه ها :   
vipposhtiban@ را در تلگرام جستجو نمایید یا روی لینک عضویت در کانال پشتیبان ویژه کلیک نمایید.