روش مطالعه پشتیبان ویژه‌ها درفلسفه و منطق طی ایام نوروز

در سایت کانون هرروز به یک درس اختصاص دارد و سه شنبه روز فلسفه و منطق است.پشتیبانان ویژه از روش مطالعه خود در این درس طی نوروز می‌گویند

روش مطالعه پشتیبان ویژه‌ها درفلسفه و منطق طی ایام نوروز

روش مطالعه پشتیبان ویژه ها درفلسفه و منطق طی ایام نوروز
محمد ندیری - رتبه ۹۹ منطقه 2 انسانی - دانشجوی حقوق شهید بهشتی


حکمت اشراق:

* در این فصل اشکال زیادی داشتم بنابراین مباحث مختلف آن را تفکیک کرده و در بازه‌های زمانی مختلف و با فاصله از هم آن‌ها را مطالعه کردم.

* بعد تست‌ها را هم از هم تفکیک کرده و چند روز یک بار برای حل برخی از آن‌ها به کتاب تست مراجعه کردم و تا حد زیادی اشکالاتم در این مبحث رفع شد.


امیرحسین رضافر - رتبه ۴۵ منطقه 2 انسانی - دانشجوی حقوق تهران


* قبل از نوروز فصل های مختلف این درس را تقسیم بندی کرده بودمتا در هر روز یک فصل(مثلا روز دوم عید مبانی حکمت مشاء را مطالعه کردم) از این کتاب را بخوانم.

* روش مطالعه ام این گونه بود که ابتدا با مطالعه نکات مهمی که برای هر فصل در حاشیه کتاب نوشته بودم شروع می کردم تا در آغاز به خاطر بیاورم که مهمترین نکات هر درس کدام ها بوده اند و سپس شروع می کردم از اول فصل می خواندم.

* تمرکزم بیشتر بر دو بحث مهم فلسفه تا نوروز یعنی حکمت مشاء و حکمت اشراق بود. 

* نکته دیگر این بود که روزی که فصل یکم را می خواندم در روز بعد از آن علاوه بر مطالعه فصل دوم به مرور فصل یکم نیز می پرداختم و در روز سوم هم علاوه بر مطالعه فصل سوم به مرور فصل دوم می پرداختم و به همین منوال برای سایر فصل ها نیز در ایام باقی مانده چنین عمل می کردم.


برای استفاده از خدمات پشتیبانی ویژه عدد 6 را به  5000116463  ارسال نمایید و یا با شماره تلفن 02186121706 تماس حاصل نمایید.

همچنین می توانید جهت اطلاع از خدمات پشتیبانی ویژه با شماره
02186121706 تماس حاصل نمایید.

کانال پشتیبان ویژه ها :   
vipposhtiban@ را در تلگرام جستجو نمایید یا روی لینک عضویت در کانال پشتیبان ویژه کلیک نمایید.