کتاب 1500 سوال آمادگی آزمون تیزهوشان

کتاب 1500 سؤال آمادگی آزمون تیزهوشان کتابی است که با هدف کمک به دانش‌آموزانی که می‌خواهند در آزمون‌های ورودی نتیجه‌ی خوبی بگیرند تدوین شده است.

کتاب 1500 سوال آمادگی آزمون تیزهوشان

كتاب 1500 سؤال آمادگی آزمون تیزهوشان کتابی است که با هدف کمک به دانش‌آموزانی که می‌خواهند در آزمون‌های ورودی نتیجه‌ی خوبی بگیرند تدوین شده است. سؤال‌های کتاب برگزیده‌ی آزمون‌های تیزهوشان برگزار شده در کانون در چهار سال اخیر در پایه‌ی نهم است.


 می‌توان این کتاب را نتیجه‌ی تلاش چهار ساله‌ی همکاران گروه علمی آزمون نهم متوسطه دانست که دانش‌آموزان مقطع متوسطه می‌توانند برای آمادگی برای ورود به مدارس برتر و افزایش توان علمی خود از آن استفاده کنند.


 این کتاب:

1) شامل نمونه سؤالات درس‌های فارسی، علوم تجربی و ریاضی است که درس‌ علوم‌تجربی آن به بخش‌های شیمی، فیزیک، زیست و زمین‌شناسی تقسیم شده است.

2) در هر درس، سؤالات بر اساس درخت دانش کتاب درسی‌ گزینش شده است و هر دانش‌آموز می‌تواند سؤالات مورد نظر خود در هر مبحث را انتخاب کرده و از آن استفاده کند.

3) هر بخش شامل سؤالات هر دو مقطع هشتم و نهم است تا دانش‌آموزان هر دو مقطع بتوانند از آن استفاده کنند و دانش‌آموزان پایه‌ی نهم امکان مرور مطالب سال گذشته‌ی خود را داشته باشند.

4) این کتاب حاصل تلاش بیش از 100 طراح برتر با ایده‌های متفاوت و خلاقانه‌ی طراحی است.

5) سؤال‌های کتاب توسط گزینشگران برتر از میان انبوهی از سؤال‌های تیزهوشان انتخاب شده است.

6) براي همه‌ی دانش‌آموزان علاقمند مناسب و كاربردي است؛ چون مطالب به تفصیل و با پاسخ تشریحی مناسب ارائه شده است.برای تهیه کتاب می‌توانید به آدرس https://www.kanoonbook.ir/store/book/1309 مراجعه نمایید.