کارت ورود به جلسه آزمون لیسانس به پزشکی اسفند 97

زمان برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی 97-98 پنجشنبه 9 اسفند می‌باشد . کارت ورود به جلسه لیسانس به پزشکی 98 هم اکنون منتشر شده است.

کارت ورود به جلسه آزمون لیسانس به پزشکی اسفند 97

داوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی که موفق به نام نویسی شدند می بایست برای حضور در جلسه آزمون که در روز پنج شنبه مورخ 9 اسفند ماه 98 برگزار می شود ، با مراجعه به سایت سامانه آزمون دانشگاه علوم پزشکی تهران نسبت به دریافت و پرینت کارت ورود به جلسه آزمون لیسانس به پزشکی اسفند 97 اقدام فرمایند.

داوطلبان در روز برگزاری آزمون علاوه بر کارت ورود به جلسه لازم است کارت ملی خود را به همراه داشته باشند.

شرکت کنندگان در این آزمون باید موفق به کسب 50 درصد از نمره آزمون بشوند تا دعوت به مصاحبه شوند . تعداد افراد دعوت شده به مصاحبه حضوری حداکثر دو برابر ظرفیت پذیرش می باشد . احتمالا زمان اعلام نتایج مرحله اول ، نیمه دوم فروردین 98 باشد .

کارت ورود به جلسه آزمون لیسانس به پزشکی اسفند 97

توجه : داوطلبان محترم جهت دريافت کارت ورود به جلسه کد رهگیری خود را به عنوان نام کاربری وکدملی خود را به عنوان رمز عبور وارد نمایید.

کارت ورود به جلسه آزمون لیسانس به پزشکی اسفند 97


آزمون لیسانس به پزشکی چیست ؟ 

دانشگاه علوم پزشکی تهران هر ساله فرصتی را برای علاقه مندان به رشته پزشکی فراهم می کند تا بتوانند شانس خود را برای قبولی در رشته پزشکی امتحان کنند . داوطلبان فارغ التحصیل گروه های آزمایشی تجربی ، ریاضی و فنی مجاز به شرکت در ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی هستند .


برای مشاوره در زمینهکارت ورود به جلسه آزمون لیسانس به پزشکی اسفند 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره

با شماره 9099071219 تماس بگیرید