شنیدن 100 ساعت موسیقی با موبایل بدون نیاز به شارژ

«انر جایزر» موبایلی با باتری 18 هزار میلی آمپری در کنگره جهانی موبایل به نمایش گذاشته است که کاربر می‌تواند به وسیله آن بدون نیاز به شارژ، 2 روز ویدئو تماشا کند یا 100 ساعت موسیقی گوش کند.

شنیدن 100 ساعت موسیقی با موبایل بدون نیاز به شارژ

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مک رومرز، شرکت «انرجایزر» که برای تولید باتری مشهور است، در این اواخر اعلام کرده بود انبوهی از موبایل ها را رونمایی می کند که یکی از آنها باتری ۱۸ هزار میلی آمپری دارد.

 درهمین راستا این شرکت اکنون موبایل های خود را کنگره جهانی موبایل به نمایش گذاشته است.

شنیدن 100 ساعت موسیقی با موبایل بدون نیاز به شارژ

موبایل  Energizer Power Max P۱۸K Pop   بسیار حجیم است و به نظر می رسد پاوربانکی با یک نمایشگر باشد!  به هرحال باتری ۱۸ هزار میلی آمپری این دستگاه ۵ برابر باتری ۳۱۷۴ میلی آمپری  آیفون XS Max است.

 طبق اطلاعات موبایل مذکور مجهز به سیستم عامل اندروید ۹.۰ است  و ۱۸ میلی متر ضخامت دارد. اما در تصاویر به نظر می رسد ضخامت آن بسیار بیشتر از ۱۸ میلی متر باشد. وزن دستگاه نیز اعلام نشده اما تصور می شود حدود یک پوند باشد.

به هرحال  Energizer Power Max P۱۸K Pop با چنین باتری را می توان چند روز بدون شارژ استفاده کرد. از سوی دیگر عمر باتری آن نیز با موبایل های موجود در بازار قابل مقایسه نیست.   

شنیدن 100 ساعت موسیقی با موبایل بدون نیاز به شارژ

شرکت تولید کننده ادعا می کند کاربر بدون نیاز به شارژ می تواند ۲ روز ویدئو تماشا کند، به مدت 100 ساعت موسیقی گوش کند یا ۹۰ ساعت با تلفن مکالمه انجام دهد.

اما بقیه مشخصات این دستگاه چندان  جالب نیستند.   Energizer Power Max P۱۸K Pop مجهز به یک تراشه مدیاکور ۲ گیگاهرتزی است اما ضد آب و ضد ضربه نیست.

منبع :