رتبه 136 کنکور : تعادل در مطالعه دروس عمومی و اختصاصی در نوروز

هر چند از دوران نوروز تحت عنوان دوران طلایی یاد میشود ولی از نظر من واقعیت این است که نوروز هم برای ما کنکوری‌ها دوره ای است مثل تمامی دوران کنکور.

رتبه 136 کنکور : تعادل در مطالعه دروس عمومی و اختصاصی در نوروز

فاطمه محمدی مطلق

رتبه ۱۳۶ منطقه ۲ -پزشکی شهید بهشتی

هر چند از دوران نوروز تحت عنوان دوران طلایی یاد میشود ولی از نظر من واقعیت این است که نوروز هم برای ما کنکوری ها دوره ای است مثل تمامی دوران کنکور. خیلی نباید نسبت به آن حساسیت نشان دهیم و بخواهیم کار های خاصی انجام دهیم. من در دوران نوروز مثل تمامی آزمون ها برنامه مینوشتم و مطابق برنامه آزمون ها جلو میرفتم و مطالب را جلو میبردم . 

رتبه 136 کنکور : تعادل در مطالعه دروس عمومی و اختصاصی در نوروز

تعادل درس های عمومی و اختصاصی هم تفاوتی با قبل نداشت و به همان صورت هر روز دو درس اختصاصی و دو درس عمومی برنامه مینوشتم .فقط برای دو روز اول سال نو برنامه ام را خالی گذاشتم تا یکم واقع بینانه تر باشد.تنها کار متفاوتی که در برنامه ام گنجاندم خواندن کتاب های زیست ( آن هم خارج برنامه ی کانون ) و زدن مجموعه سوالات زرد عمومی بود .. هر یک روز در میان حدود یک ساعت و نیم زمان میذاشتم و این مطالب را مطالعه میکردم و در دوران نوروز توانستم درصد زیستم رد بالا ببرم که البته یکی از دروس چالشی برای من بود..همچنین آزمون های کنکور زرد عمومی را هم با زمان بندی خود کنکور(ینی یک ساعت و ربع) حل میکردم که تسلطم برای مدیریت زمان دروس عمومی بهتر شود..به جز این دو مورد بقیه درس ها را طبق بودجه بندی آزمون میخواندم.. پیشنهادم به کنکوری ها هم همین است؛: یک درسی که برایتان چالشی است و آزمون های عمومی کنکور.

برای استفاده از خدمات پشتیبانی ویژه فاطمه محمدی مطلق  عدد 6 را به  5000116463  ارسال نمایید و یا با شماره تلفن 02186121706 تماس حاصل نمایید.

همچنین می توانید جهت اطلاع از خدمات پشتیبانی ویژه با شماره
02186121706 تماس حاصل نمایید.

کانال پشتیبان ویژه ها :   
vipposhtiban@ را در تلگرام جستجو نمایید یا روی لینک عضویت در کانال پشتیبان ویژه کلیک نمایید.