کنکور 98

کلکسیون روش‌های مطالعه یازدهم ریاضی

کلکسیون روش‌های مطالعه جمع اوری شده از دانش اموزان

کلکسیون روش‌های مطالعه یازدهم ریاضی

با سلام
متن زیر دو مورد از کلکسیون روش های دو دانش اموز یازدهم ریاضی است که پشتیبان هایشان از آنها خواسته و بنده آنها را گرداوری و در اختیار شما قرار داده ام.
با اآرزوی پیروزی شما عزیزان
فرزانه پورعلیرضا-مسئول دفترچه یازدهم ریاضی

 نام دانش آموز : محمد صالح آذرکشب درو

نام پشتیبان : سعید نوری

نحوه ی درس خواندن

من ابتدا در مدرسه درس را به طور کامل گوش می دهم برای همین در همه ی کلاس های مدرسه سعی می کنم شرکت کنم سپس سوالات جزوه معلم را حل می کنم  و بعد از آن به سراغ کتاب درسی می روم و در مرحله آخر تثبیت ، سوالات کتاب پرتکرار را پاسخ می دهم .و برای تسلط بیشتر سرغ کتاب های آبی و سه سطحی می روم .

نحوه ی استفاده از کتاب آبی

پس از مطالعه  کامل هر مبحث ،به سراغ کتاب های آبی می روم .ابتدا نکات تکمیلی آن را می خوانم  وسپس به سراغ سوالات  آن می روم و در مرحله بعد تست ها را بررسی می کنم و  تست های غلط و بی  پاسخ را مجدداٌ  حل می کنم و در مرحله آخر تست های نکته دار را نشان دار می کنم تا در آزمون های جمع بندی از آن ها استفاده کنم .زینب پورقیصری_میانگین تراز ۶۹۹۰فیزیک
نام پشتیبان: پگاه توکلی 
 هر جلسه سر کلاس درس را به خوبی گوش میدهم و بلافاصله در همان روز مباحث جدید را مطالعه میکنم . تکالیفش را به موقع و با تمرکز زیاد انجام میدهم . یه برنامه ی تست شبانه دارم . هرشب ۱۰ تست زماندار همراه با تحلیل و ثبت درصد ها. فرمول ها را حفظ نمیکنم و تقریبا با آزمایش های مربوطه و عوامل موثر بر هرکمیت درکشان کرده ام .