کلکسیون روش مطالعه هشتم

دانش آموزان عزیز مطالعه‌ی کلکسیون روش دانش آموزان موفق به شما کمک می‌کند تا بتوانید روش مطالعه و

کلکسیون روش مطالعه هشتم

دانش آموزان عزیز

مطالعه‌ی کلکسیون روش دانش آموزان موفق به شما کمک می‌کند تا بتوانید روش مطالعه و پیشرفت مناسب خود را راحت‌تر بیابید و در پیش بگیرید.

در زیر کلکسیون روش مطالعه نرگس محمدی که طی دو ماه در درس علوم چند از ده خود را از 4 به 8 رسانده مطالعه می کنید.

کلکسیون روش ـ نرگس خرمی ـ مقطع هشتم ـ درس علوم

علوم: سر کلاس با دقت به تدریس معلم گوش می‌دهم و بعد کتاب درسی را به‌طور کامل مطالعه می‌کنم و سپس به حل تست می‌پردازم و بعد از شرکت در آزمون آن را تحلیل می‌کنم و درس‌هایی که به سؤالات آن به‌ خوبی پاسخ نداده بودم دوباره از کتاب درسی مطالعه می‌کنم و رفع اشکال می‌کنم.


هلیا جوکار - جهرم - میانگین تراز 6587

با پیشرفت در درس علوم تراز خود را در آزمون ها افزایش داده است.

اول کتاب درسی را خوب می‌خوانم و تمرین‌های کتاب کار را حل می‌کنم و سؤالاتی را در کتاب کار بلد نیستم و یا اشتباه پاسخ داده‌ام را از معلم می‌پرسم و روش حل آن را یاد می‌گیرم و بعد از شرکت در آزمون آن را بررسی می‌کنم و روی درس‌هایی که خوب یاد نگرفته بودم بیش‌تر وقت می‌گذارم.


هلیا سادات سیدی - تهران - میانگین تراز 7034

علوم: اول کتاب درسی و نکاتی را که معلم در کلاس گفته را می‌خوانم و بعد درسنامه کتاب تست را می‌خوانم و تست‌های کتاب آبی و کتاب سه‌سطحی را می‌زنم و سؤالاتی را که درست جواب نداده‌ام را نشان‌دار می‌کنم و بعد آن‌ها را دوباره حل می‌کنم. بیش‌تر آزمون‌ها سؤالاتی را که در آزمون اشتباه زده‌ام یا نزده گذاشته‌ام را در کتاب خودآموز می‌نویسم.


هلیا سادات سیدی - تهران - میانگین تراز 7034

ریاضی: اول جزوه که معلم در کلاس تدریس می‌کند را می‌خوانم بعد درسنامه کتاب کارم را مطالعه می‌کنم سپس تست‌های کتاب آبی و کتاب سه‌سطحی را حل می‌کنم و تست‌هایی که در حل آن‌ها دچار مشکل می‌شوم را نشان‌دار می‌کنم و روی آن مبحث بیش‌تر وقت می‌گذارم. سؤالاتی را که در آزمون اشتباه می‌زنم را در کتاب خودآموز می‌نویسم و برای آزمون بعد کار می‌کنم.