طلسم شوم لوئیس سوارز 1252 روزه شد

فردا بارسا در زمین لیون بازی حساسی پیش رو دارد و قطعا روی گلزنی سوارز نیز حساب باز کرده است.

طلسم شوم لوئیس سوارز 1252 روزه شد

فردا بارسا در زمین لیون بازی حساسی پیش رو دارد و قطعا روی گلزنی سوارز نیز حساب باز کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، از دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان، فردا بارسا در ورزشگاه ژرلاند به مصاف لیون خواهد رفت. پس از مسی این سوارز است که امید گلزنی آبی اناری ها محسوب می شود ولی مهاجم اروگوئه ای 3 سال و 5 ماه و 3 روز است که در بازی های خارج از خانه بارسا در لیگ قهرمانان موفق به گلزنی نشده است.

در واقع از آخرین گل سوارز در یک بازی خارج از خانه لیگ قهرمانان، 1252 روز می گذرد. او 16 سپتامبر 2015 بود که در زمین رم تک گل بارسلونا را به ثمر رساند. دیداری که در نهایت 1-1 مساوی شد. پس از آن در 16 بازی متوالی بیرون خانه بارسا سوارز موفق به گلزنی نشده است.


سال 2016 در بازی برگشت یک چهارم نهایی برابر اتلتیکو(شکست 2-0)، سال 2017 در بازی رفت یک چهارم نهایی برابر یووه(شکست 3-0) و سال گذشته در بازی برگشت یک چهارم نهایی برابر رم(شکست 3-0)، ناکامی سوارز در گلزنی تاوان سنگینی برای بلوگرانا در پی داشت. حال باید دید فردا شب در زمین لیون، طلسم طولانی سوارز در لیگ قهرمانان شکسته خواهد شد یا خیر.

 

سوارز در رقابت های داخلی نیز افت محسوسی را تجربه می کند. او در 7 بازی اخیر بارسا در همه رقابت ها فقط یک گل به ثمر رسانده است(برابر سویا در بازی رفت یک چهارم نهایی کوپا دل ری).

منبع :