یار نوروز

کتاب نوروز از جمله کتاب‌های برنامه‌ای کانون می‌باشد که برای دوران طلایی نوروز طراحی و چاپ شده است.

یار نوروز

کتاب نوروز از جمله کتاب‌های برنامه‌ای کانون می‌باشد که برای دوران طلایی نوروز طراحی و چاپ شده است. این کتاب هم مانند کتاب‌های دیگر کانون بسیار کاربردی است و به دلیل حجم مناسبی که دارد، بهترین منبع برای دوران نوروز به شمار می‌رود.

این کتاب باعث می‌شود که شما با برنامه‌ریزیِ مناسب درس بخوانید و در کنار درس، دید و بازدید عید را از دست ندهید. هم‌چنین این کتاب مطالب نیم‌سال اول و بخشی از نیم‌سال دوم را در خود جای داده تا شما بتوانید در کم‌ترین زمان، بیش‌ترین بازدهی را داشته باشید. از همه مهم‌تر این است که حجم مناسب این کتاب باعث شده حتی در مسافرت هم در کنار بچه‌ها باشد.

کتاب نوروز به شما کمک می‌کند تا مطالبی را که قبل از عید خوانده‌اید مرور کنید. مطالعه‌ی کتاب ویژه‌ی نوروز و نیز یادداشت نکات و اشتباهات در کتاب خودآموزی و مرور آن‌ها باعث یادگیری بهتر شما می‌شود. با کمک این ابزار شما می‌توانید آزمون‌های آنلاین که در صفحه‌ی شخصی دانش‌آموز فعال می‌شود را از دست ندهید.

از فواید دیگر این کتاب این است که چون برخی از دانش‌آموزان در طول دوران نوروز درس نمی‌خوانند شما می‌توانید با تهیه‌ی این کتاب و حل سوالات و آزمون‌های جامع یک قدم از دیگر دانش‌آموزان جلوتر باشید، چرا که شما با خواندن این کتاب یک‌بار درس‌های ‌نیم‌سال اول و بخشی از درس‌های نیم‌سال دوم را مرور کرده‌اید و مطالب را به‌خوبی یاد گرفته‌اید.

 پس با تصمیم درست می‌توان از همه‌ی روز‌ها بهترین بهره را برد.