مهلت ثبت نام تیزهوشان

زمان ثبت نام و تمدید مهلت ثبت نام در مدارس تیزهوشان همواره یکی از دغدغه‌های دانش آموزان و اولیا آنها بوده است

مهلت ثبت نام تیزهوشان

ثبت نام در مدارس تیزهوشان و شرکت در آزمون ورودی این مدارس همواره یکی از دغدغه های خانواده ها و دانش آموزان می باشد . 

 هرساله سازمان آموزش و پرورش مرکز استعداد های درخشان بازه ی زمانی خاصی را برای متقضیان آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و ورودی نهم به دهم مقرر می کند تا با مراجعه به سایت azmoon.medu.ir اقدام به ثبت نام کنند. اما در این بین دانش آموزان و خانواده هایی هستند که به هر دلیل قادر به ثبت نام در بازه ی زمانی تعیین شده نیستند و از این رو سازمان آموزش و پرورش مرکز استعداد ها ی درخشان معمولا مهلت ثبت نام مجددی در اختیار این دانش آموزان قرار می دهد تا با مراجعه به سایت www.azmoon.medu.ir اقدام به ثبت نام کنند 

 زمان تمدید مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان 98 - 99:با توجه به پیش بینی های موجود ثبت نام آزمون تیزهوشان 98 - 99 احتمالا بهمن یا اسفند آغاز خواهد شد (اسفند ماه محتمل تر می باشد ). 

متقاضیان ثبت نام بعد از مطالعه دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان 99 -98می توانند با پر کردن فرم تقاضانامه اینترنتی و پرداخت هزینه مربوطه ، ثبت نام خود را تکمیل نمایند .. سازمان استعدادهای درخشان هر ساله بعد از اتمام مهلت ثبت نام تیزهوشان ، یک بازه زمانی چند روزه در اختیار جاماندگان از ثبت نام قرار میدهدامسال نیز انتظار می رود همچون سال های گذشته مهلت ثبت نام تمدید شود . در حال حاضر زمان دقیق ثبت نام آزمون تیزهوشان 98 - 99 اعلام نشده اما احتمالا همچون سال های گذشته در بهمن یا اسفند ماه انجام شود . باید به این نکته توجه داشت که زمان تمدید مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۸-۹۹ پس از اتمام مرحله ثبت نام توسط مرکز استعدادهای درخشان اعلام می شود.

 تهیه شده توسط حسین نجفی

برای مشاوره در زمینه مهلت ثبت نام تیزهوشان

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره

با شماره 9099071219 تماس بگیرید
مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24