کنکور 98

سایت ثبت نام بدون کنکور سراسری 98

رشته‌های بدون کنکور سراسری 98 طبق اطلاعیه سازمان سنجش قرار است در یک دفترچه راهنما در 17 بهمن ماه منتشر شوند.

سایت ثبت نام بدون کنکور سراسری 98

 همانطور که در اطلاعیه ها ی سازمان سنجش اعلام شده است طبق مصوبات پانزدهمین و شانزدهمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو در حدود 85درصد رشته های دانشگاه های سراسری قرار است صرفاً با سوابق تحصیلی دانشجو پذیرفته شود.ثبت نام به صورت اینترنتی انجام می شود و از این رو عده ای از داوطلبان از هم اکنون به دنبال سایت ثبت نام بدون کنکور سراسری 98 هستند .

رشته های بدون کنکور سراسری 98 طبق اطلاعیه سازمان سنجش قرار است در یک دفترچه راهنما در 17 بهمن ماه منتشر شوند.

سایت ثبت نام بدون کنکور سراسری 98برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور 98 لازم است ابتدا با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی http://sanjesh.org مراجعه فرمایید و پس از مطالعه دفترچه ثبت نام بدون کنکور سراسری و انتخاب رشته محل های مورد نظرتان ( چندین رشته محل را میتوانید مد نظر داشته باشید) مستقیما از طریق مراجعه حضوری یا اینترنتی به خود دانشگاه اقدام به ثبت نام نمایید.

تفاوت این روش با سال های گذشته در این است که امسال دیگر نیازی به انتخاب رشته های بدون کنکور در سایت سازمان سنجش نیست. امسال رشته ها ودانشگاه ها از طریق سازمان سنجش اعلام میشود اما مدارک جهت درخواست ثبت نام باید مستقیما برای خود دانشگاه مورد نظر ارسال شود.

باتوجه به شرایط جدید هرداوطلب میتواند مدارک خود را برای چندین دانشگاه و رشته ارسال کند و پس از بررسی از طرف دانشگاه پاسخ قبولی از طرف دانشگاه اعلام میشود. پس از اعلام نتایج در سایت های دانشگاه ها در صورت قبولی در چندین دانشگاه داوطلب میتواند یکی از رشته ها را ثبت نام کند.

به طور خلاصه سایت ثبت نام بدون کنکور سراسری 98  یک سایت خاص نیست و سایت دانشگاه های مورد نظر شما ممکن است منفاوت باشد که بنابراین باید ابتدا دانشگاه مورد نظر خود را مشخص نمایید. 

نحوه ثبت نام بدون کنکور سراسری 98 در هر مرحله به شرح زیر میباشد:

مرحله اول: اعلام رشته محل ها ی بدون کنکور توسط سایت سازمان سنجش

مرحله دوم: ارسال مدارک داوطلب در سایت دانشگاه و موسسه آموزشی مورد نظر (زمانبندی طبق فراخوان خود دانشگاه )

مرحله سوم: ثبت نام در دانشگاه قبولی به صورت حضوری یا از طریق سایت خود دانشگاه مورد نظر

نویسنده: حانیه تقوی


برای مشاوره در زمینه سایت ثبت نام بدون کنکور سراسری 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره

با شماره 9099071219 تماس بگیرید