اکسیری برای پیشرفت در دروس عمومی

اکثر دانش آموزان در درس‌های عمومی ترازشان پایین است. بعضی از درس‌ها مثل زبان مشکل زیادی دارند به خصوص در ریدینگ و کلوزتست‌ها. یادم می‌آید که خودم هم چنین مشکلی داشتم

اکسیری برای پیشرفت در دروس عمومی

دانیال حبیبان

رتبه 9 منطقه 3 و 50 کشوری

دانشجوی پزشکی دانشگاه تهران

اکسیری برای پیشرفت در دروس عمومی

اکثر دانش آموزان در درس‌های عمومی ترازشان پایین است. بعضی از درس‌ها مثل زبان مشکل زیادی دارند به خصوص در ریدینگ و کلوزتست‌ها. یادم می‌آید که خودم هم چنین مشکلی داشتم اما چاره آن چیست؟

من خودم سال قبل ابتدا سعی کردم با فشرده‌خوانی مثلاً حل پنج ریدینگ در یک روز این مشکل را برطرف کنم. اما متأسفانه این شکل درس خواندن علاوه بر این‌که وقت زیادی از من می‌گرفت، نمی‌توانستم سوال‌ها را به دقت بررسی کنم و بازده چندانی نداشت. با توجه به این‌که این مسئله در قرابت معنایی و آرایه درس ادبیات و متن عربی نیز تکرار می‌شود راه‌حل مناسب این است که هر روز وقت معینی را به این قسمت‌ها اختصاص دهیم. مثلاً روزی 1 ساعت 1 متن و 1 کلوز زبان به علاوه قرابت معنایی و آرایه کار کنیم و روز بعد مثلاً 1 متن را کلوز و متن عربی کار کنیم و این کار کردن هر روز باشد. در واقع این مبحث‌ها در درس‌ها عمومی مباحثی نیست که با فشرده‌خوانی قابل حل باشد.

اکسیری برای پیشرفت در دروس عمومی

این نکته را برای دانش‌آموز برترم «آقای سپهر کوشا» نیز مطرح کردم و او نیز همین مشکل را داشت ولی با مطالعه هر روز این مشکل را برطرف کرد به طوری که در آزمون قبل (30 آذر) رتبه 6 کشور شدند.

https://t.me/VipPoshtibanبرای استفاده از خدمات پشتیبانی ویژه دانیال حبیبیان عدد 635 را به  5000116463  ارسال نمایید و یا با شماره تلفن 02186121706 تماس حاصل نمایید.

همچنین می توانید جهت اطلاع از خدمات پشتیبانی ویژه با شماره
02186121706 تماس حاصل نمایید.

کانال پشتیبان ویژه ها :   
vipposhtiban@ را در تلگرام جستجو نمایید یا روی لینک عضویت در کانال پشتیبان ویژه کلیک نمایید.