نیروی خستگی‌ناپذیرها

با گذشت نیمه سال سرنوشت، وارد نیمه دوم می‌شویم! نیمه‌ای که در فوتبال به نیمه مربی‌ها معروف است ...

نیروی خستگی‌ناپذیرها

امیرحسین میرعلی

رتبه کشوری 56 انسانی 97 – 15 منطقه 2

نیروی خستگی‌ناپذیرها

با گذشت نیمه سال سرنوشت، وارد نیمه دوم می‌شویم!

نیمه‌ای که در فوتبال به نیمه مربی‌ها معروف است و در بین دانش‌آموزان کنکوری نیمه کسانی که خسته نمی‌شوند (افراد خستگی‌ناپذیر). کسانی که پس از یک نیمه تلاش، با نیروی مضاعف نیمه جدید را آغاز می‌کنند.

من پس از کسب نتیجه نسبتاً مطلوب در نیم‌سال اول با معدل 73/19 این نیمه را به پایان رساندم.

در آن دوران ترازم حدود 7500 بود ولی تثبیت نشده بود.

با برنامه‌ریزی و شرکت مداوم در آزمون‌های کانون توانستم به آن نقطه ثابت برسم.

نیروی خستگی‌ناپذیرها

https://t.me/VipPoshtiban


با پایان نیم‌سال اول نصف درون پیش‌دانشگاهی را مسلط شدم و در آزمون بعد که جمع‌بندی پایه بود با قدرت شرکت کردم. سعی کردم در دوران امتحانات مدرسه علاوه بر دروس پیش، نقاط ضعفم را در دروس پایه نیز رفع کنم (با استفاده از کتب جمع‌بندی کانون) نقاط ضعفم و قوتم را شناختم و به یک آمادگی نسبی برای ایام طلایی نوروز رسیدم. چون کارم را کرده بودم و به موارد دلخواهم رسیده بودم در عید با روزی 10 ساعت مطالعه و 3 روز استراحت با خیال راحت آزمون‌های جمع‌بندی کانون را نیز بسیار عالی سپری کردم به نحوی که ترازم به 8000 رسید (17 فروردین) و با همین منوال با کتاب‌های زرد عمومی و اختصاصی وارد دوران جمع‌بندی شده و تا روز کنکور آهسته و پیوسته پیش آمدم.


برای استفاده از خدمات پشتیبانی ویژه امیرحسین میرعلی عدد 407 را به  5000116463  ارسال نمایید و یا با شماره تلفن 02186121706 تماس حاصل نمایید.

همچنین می توانید جهت اطلاع از خدمات پشتیبانی ویژه با شماره
02186121706 تماس حاصل نمایید.

کانال پشتیبان ویژه ها :   
vipposhtiban@ را در تلگرام جستجو نمایید یا روی لینک عضویت درکانال پشتیبان ویژهکلیک نمایید.مقاله پیشنهادی 3 :  ادبیات عمومی؛ از حرف تا عمل