دوره دوم مدرسه علوم شناختی دانشگاه علامه برگزار می‌شود

دوره دوم مدرسه علوم شناختی دانشگاه علامه طباطبایی با عنوان «تکنیک‌ها و ابزارهای علوم شناختی» 19 و 26 دی ماه جاری برگزار می‌شود.

دوره دوم مدرسه علوم شناختی دانشگاه علامه برگزار می‌شود

دوره دوم مدرسه علوم شناختی دانشگاه علامه طباطبایی با عنوان «تکنیک‌ها و ابزارهای علوم شناختی» ۱۹ و ۲۶ دی ماه جاری برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه علامه طباطبایی، این مدرسه که از سوی معاونت پژوهشی دانشگاه و با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و ستاد توسعه علوم فناوری‌های شناختی برگزار می شود در راستای سیاست‌های ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی مبنی بر ترویج علوم شناختی در دانشگاه‌ها و باهدف آشنایی دانشجویان، دانش‌آموختگان دکتری و اعضای هیئت علمی رشته‌های مرتبط با حوزه علوم شناختی به‌منظور افزایش تعامل با صاحب‌نظران علوم شناختی کشور برپاشده است.

با توجه به برگزاری نخستین مدرسه علوم شناختی دانشگاه علامه طباطبایی در مهرماه سال جاری که به ارائه مفاهیم اساسی علوم شناختی اختصاص داشته است، رسیدن به اهداف تعیین شده، مرحله دوم این مدرسه با عنوان «تکنیک ها و ابزارهای علوم شناختی» که شامل آشنایی با ابزارها و تکنیک‌های علوم شناختی است، در این دوره مدرسه دنبال می شود.

دور دوم این مدرسه ۱۹ و ۲۶ دی‌ماه در سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی برگزار می شود.

منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24
ویژگی‌های فیزیکی مواد از فیزیک 1 دهم ریاضی
دهم رياضى     دبیر : امین خرمی