امکان تحصیل همزمان در دو رشته تحصیلی در دانشگاه آزاد اسلامی

طبق تصویب شورای برنامه ریزی امکان تحصیل همزمان در دو رشته تحصیلی در دانشگاه آزاد اسلامی فراهم شد.

امکان تحصیل همزمان در دو رشته تحصیلی در دانشگاه آزاد اسلامی

بر اساس مصوبه شورای برنامه‌ریزی دانشگاه آزاد اسلامی، امکان تحصیل همزمان در دو رشته تحصیلی در این دانشگاه فراهم شد. در دویست و پنجاه و پنجمین جلسه شورای برنامه ریزی دانشگاه آزاد اسلامی  که به ریاست دکتر محمدمهدی طهرانچی برگزار شد.

دستور این نشست ، بررسی پیشنهاد امکان ادامه تحصیل همزمان در دو رشته دانشگاه آزاد اسلامی بود که با توجه به شرایط کنونی جامعه که بسیاری از افراد علاقه‌مند به کسب تخصص در دو بعد مختلف مانند رشته‌های مهندسی و مدیریت، پزشکی و حقوق و... هستند، با این طرح پیشنهادی موافقت شد و متقاضیان تحصیل همزمان در دو رشته دانشگاهی می توانند با پرداخت شهریه مشروط بر وجود هر دو رشته در یک شهر به دلیل عدم افت تحصیلی دانشجویان، ادامه تحصیل دهند.

بر اساس این مصوبه، دانشجویان پذیرفته شده در دانشگاه آزاد اسلامی و سایر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی می توانند به طور همزمان در دو رشته ادامه تحصیل بدهند.

به منظور کمک به این دسته از دانشجویان، تسهیلات ویژه همچون تخفیف شهریه، امکان استفاده از مرخصی و سنوات پیش‌بینی شده است.

همچنین برای اعضای هیات علمی که علاقه‌مند به کسب تخصص در رشته‌های جدید باشند نیز تخفیف و تسهیلات ویژه منظور خواهد شد.برای مشاوره در زمینهتحصیل همزمان در دو رشته تحصیلی ، برنامه ریزی کنکور و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره

با شماره 9099071219 تماس بگیرید