هر مقطع یک صفحه در سایت کانون

برای هر یک از مقاطع تحصیلی در سایت www.kanoon.ir یک صفحه مخصوص دانش‌آموزان آن مقطع در نظر گرفته شده است.

هر مقطع یک صفحه در سایت کانون

برای هر یک از مقاطع تحصیلی در سایت www.kanoon.ir یک صفحه مخصوص دانش‌آموزان آن مقطع در نظر گرفته شده است. در این صفحه اطلاعات زیادی وجود دارد که در زمینه‌های مختلف به شما کمک می‌کند.

مشاوره‌ی درسی: هر‌ گاه احساس کردید که برای آماده شدن در آزمون نیاز به تمرین بیش‌تری دارید برای دریافت انواع درس‌نامه، خلاصه‌درس و تمرینات ویژه‌ی آمادگی آزمون به این قسمت مراجعه کنید.

نکات و ویژگی‌های هر آزمون: دانستن ویژگی‌های هر آزمون کمک می‌کند تا در جلسه‌ی آزمون با آگاهی حاضر شوید. این مطلب قبل از برگزاری آزمون در صفحه‌ی مقطع شما قرار می‌گیرد.

کلکسیون روش‌ها: آیا دوست دارید بدانید روش مطالعه‌ی درس علوم چگونه است یا عوامل مؤثر بر خوش‌خطی چیست؟ حتماً به این قسمت مراجعه کنید.

کتاب: تکمیل منابع مطالعاتی به کسب نتیجه‌ی بهتر کمک می‌کند. در این قسمت با کتاب‌های جدید کانون و کتاب‌های غیر درسی متناسب با سن خودتان آشنا می‌شوید.

بچه‌ها نقاشی: کشیدن نقاشی لذت‌بخش است؛ مخصوصاً اگر بدانید در این قسمت می‌توانید نقاشی‌تان را با همه‌ی بچه‌های سرتاسر کشور به اشتراک بگذارید تا آن را ببینند.

دانستنی‌ها و معما و چیستان: در این قسمت در همه‌ی زمینه‌ها اطلاعات جالبی وجود دارد و با حل کردن معما و چیستان می‌توانید خودتان و دیگران را سرگرم کنید.

داستان: داستان‌های آموزنده و جذاب و داستان‌های آموزشی «دانا و چیستا» در این قسمت قرار می‌گیرند.

گفت‌و‌گو: گفت‌وگو با دانش‌آموزان برتر استان و رتبه‌های برتر کنکور، که از دبستان به کانون آمدند، در سایت قرار می‌گیرد تا بتوانید از روش‌های موفقیت آن‌ها الگو بگیرید.

پاسخ مشاور: در زمینه‌ی برنامه‌ریزی و نحوه‌ی درس خواندن می‌توانید به این قسمت مراجعه کنید و سؤال خود را از مدیر یا مسئول صفحه‌ی مقطع بپرسید.