محمدحسین اسلامی(تراز 7083):روایتی از سه‌سطحی فیزیک پایه تجربی

در این مقاله، محمدحسین اسلامی، یکی از دانش‌آموزان برتر تجربی کانون در پایه‌ی دوازدهم تجربی، از شهر زرند، با میانگین تراز 7083، به کتاب سه سطحی فیزیک تجربی پایه پرداخته..

محمدحسین اسلامی(تراز 7083):روایتی از سه‌سطحی فیزیک پایه تجربی

 در این مقاله، محمدحسین اسلامی، یکی از دانش‌آموزان برتر تجربی کانون در پایه‌ی دوازدهم تجربی، از شهر زرند، با میانگین تراز 7083، به ویژگی‌های کتاب سه سطحی فیزیک تجربی (پایه) پرداخته است:

محمدحسین اسلامی(تراز 7083):روایتی از سه‌سطحی فیزیک پایه تجربیچرا از این کتاب استفاده می کنم:

از نظر من، کتاب سه سطحی فیزیک تجربی (پایه) مناسب دانش آموزارن تراز 6300 به بالا است و برای مواقعی که دانش آموز بر مطلب مورد نظر تسلط نسبی دارد و می خواهد دانش خود را در سطوح بالاتر بیازماید. مشکل من در فیزیک دو بود که علی رغم تلاش بسیار به نتیجه دلخواه نمی رسیدم  زیرا از سوالاتی به سبک آزمون ها استفاده نمی کردم اما با استفاده از کتاب سه سطحی فیزیک پایه تجربی توانستم به درصد 100 برسم.

ویژگی های این کتاب

1- وجود سوالات چالشی و متنوع در مورد قانون کولن با توجه به سوالات چالشی این مبحث در کنکورهای 97.

2- در کتاب نظام جدید مطالبی در مقایسه با نظام قدیم حذف شده است مانند برایند گیری نیروها و میدان های الکتریکی در حالتی که در این مورد سوالات محدودی در کتاب سه سطحی کنکور تجربی وجود دارد و حذف آنها به کنکور سراسری آینده بستگی دارد.

3- تناسب و حجم مناسب سوالات با اهمیت موضوع برای مثال در مورد مبحث مهمی مانند ترکیب مقاومت ها و مدارهای الکتریکی 62 سوال و برای موضوعی مانند مفهوم جریان الکتریکی 6 سوال آورده شده است.

4- وجود درخت دانش و مشخص کردن شماره سوالات مرتبط با هر مبحث جهت صرفه جویی در وقت.شما هم می توانید از طریق پشتیبان خود ، روایت خودتان از کتاب های کانون را ارسال کنید. مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24