فناوری نانو به کمک ریل های راه آهن می آید

نانو افزودنی جدیدی توسط یک شرکت دانش بنیان ایرانی تولید شده که می‌‌تواند مقاومت به خوردگی پابندهای راه‌آهن را افزایش دهد.

فناوری نانو به کمک ریل های راه آهن می آید
نانو افزودنی جدیدی توسط یک شرکت دانش بنیان ایرانی تولید شده که می ‌تواند مقاومت به خوردگی پابندهای راه‌آهن را افزایش دهد.

این نانو افزودنی زمانی که به رنگ اضافه می‌شود، موجب افزایش مقاومت به خوردگی پابندهای راه‌ آهن شده و دوام آنها را افزایش می‌دهد.
رنگدانه افزودنی به رنگ با هسته تیتانیا دوپ شده با قلع و پوسته پلی‌پیرول، یک نانو ماده افزودنی است که در دامنه وزنی ٠،١ تا ١ درصد وزنی رنگ یا رزین با هر نوع پوشش آلی اضافه شده و با ایجاد یک مخلوط همگن مورد استفاده قرار می‌گیرد. با اضافه شدن این مواد به هر نوع پوشش آلی می‌توان مقاومت به خوردگی آن پوشش را افزایش داد.
افزایش 20 تا 25 درصد خاصیت ضد خوردگی و کاهش نیاز به رنگ‌آمیزی مجدد، میزان استفاده از این ماده در رنگ و ضدزنگ بسیار پایین بوده و بنابراین از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است، ٧٠ درصد اجزای ماده مصرفی، مواد سبز و زیست‌سازگار است، می‌تواند به آستر اضافه شود و ضدزنگ و پرایمر را کاهش داده یا حذف کند، قابلیت استفاده از آن بدون هیچ‌گونه تغییری در خط تولید را از مزایای این محصول است.

منبع :

مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24