به شهر ما بیایید - دشت رؤیاییِ کالپوش

این منطقه‌ی زیبا در شمال شرقی میامی است و دشت‌هایش در فصل بهار از گل‌های شقایق و از اواسط فصل تابستان از گل‌های آفتابگردان پوشیده می‌شود.

به شهر ما بیایید - دشت رؤیاییِ کالپوش

هر سال تابستان، منطقه‌ی کالپوش در بخشی از دشت‌های خود، میزبان گل‌های آفتابگردان است. اگر دیدن دشت گل‌های شقایق این منطقه را در اردیبهشت‌ماه از دست داده‌اید، می‌توانید برای سفر به این منطقه و دیدن دشت آفتابگردان، که به دشت طلایی هم معروف است، در اواسط مرداد و شهریورماه برنامه‌ریزی کنید.

به شهر ما بیایید


کالپوش در شهر میامی، شهرستان شاهرود، استان سمنان، قرار دارد. این منطقه‌ی زیبا در شمال شرقی میامی است و دشت‌هایش در فصل بهار از گل‌های شقایق و از اواسط فصل تابستان از گل‌های آفتابگردان پوشیده می‌شود؛ جلوه‌ای طلایی از طبیعت زرفام مملو از گل‌هایی که آفتاب را پرستش می‌کنند.

به شهر ما بیایید


در تابستان اگر راهی سفر به مشهد شدید حتماً برای دیدن این دشت طلایی وقت بگذارید و در مسیر شاهرود- مشهد با رسیدن به شهر زیبای میامی به سمت شمال تغییر مسیر دهید تا به این منطقه‌ی استثنایی برسید. وجود آبشارها، چشمه‌ها، گونه‌های درختان جنگلی، دشت شقایق‌ها در اردیبهشت‌ماه، مناطق زیبای قشقلته و سردار بَگ، آبشار زو (نام‌ نیک)، آبشار حسین‌آباد و غار خواجه‌قنبر لذت دیدار این دشت طلایی آفتابگردان را دوچندان خواهد کرد.

به شهر ما بیایید

به شهر ما بیایید

به شهر ما بیایید
مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24