به شهر ما بیایید - هیجان پرواز بر فراز طبیعت

«حیران» را با اقلیم سرسبز و جاده‌ی پرپیچ‌و‌خم و خطرناکش می‌شناسند؛ گردنه‌ای که با استفاده از تله‌کابین می‌توانید زیبایی و هیبت آن و دره و کوهستان زیبایش را تماشا کنید.

به شهر ما بیایید - هیجان پرواز بر فراز طبیعت

بهترین نوع سفر همراهی با طبیعت زیبا و تجربه‌ی اوج هیجان به کمک تکنولوژی است. تلفیق این دو با هم خاطره‌ای ناب از سفر در ذهنتان باقی می‌گذارد. در روزهای گرم تابستان، سفر به سمت آستارا و اردبیل و خنکی هوا و مناظر زیبای این منطقه دلچسب و گواراست.

به شهر ما بیایید


«حیران» را با اقلیم سرسبز و جاده‌ی پرپیچ‌و‌خم و خطرناکش می‌شناسند؛ گردنه‌ای که با استفاده از تله‌کابین می‌توانید زیبایی و هیبت آن و دره و کوهستان زیبایش را تماشا کنید و لذت ببرید. این تله‌کابین از شرق به دریای خزر و مناظر حیرت‌انگیزگردنه‌ی حیران، از غرب و جنوب به جنگل‌های زیبای فندقلوی اردبیل و از شمال به مرز ایران با جمهوری آذربایجان مشرف است و تماشای همه‌ی زیبایی‌های این منطقه را برای‌تان فراهم می‌کند. 

به شهر ما بیایید


سوار بر این کابین‌های کوچک شوید و در میان این طبیعت حیرت‌انگیز، هیجان را به اوج برسانید. تله‌کابین حیران 30 کابین شش‌نفره‌ی معمولی و 3 کابین ویژه با امکاناتی از قبیل صندلی‌های مبله‌ی چرمی، سیستم پخش موسیقی، یخچال با وسایل پذیرایی و شیشه‌های دودی دارد. وقتی سوار کابین‌ می‌شوید، بسته به این‌که با چه سرعتی حرکت کند، بین 10 تا 20 دقیقه در راه خواهید بود تا به ایستگاه آخر برسید. تله‌کابین حیران انتهايي‌ترين گردنه‌ی حيران را با طي مسيری سرسبز و فوق‌العاده به شرقي‌ترين نقطه‌ی پارك جنگلي فندقلو با طبیعتی چشم‌نواز و درختان میوه‌ی جنگلی وصل می‌کند.

به شهر ما بیایید

به شهر ما بیایید