رونمایی سونی از مینی کنسول پلی استیشن کلاسیک

کمپانی سونی به صورتی غافلگیرکننده از مینی کنسول پلی استیشن کلاسیک خود رونمایی کرد. قیمت این کنسول 99 دلار اعلام شده است.

رونمایی سونی از مینی کنسول پلی استیشن کلاسیک

کمپانی سونی به صورتی غافلگیرکننده از مینی کنسول پلی استیشن کلاسیک خود رونمایی کرد. قیمت این کنسول ۹۹ دلار اعلام شده است.

به گزارش تکراتو، مینی کنسول پلی استیشن کلاسیک در واقع ورژن مینی نخستین پلی استیشن بوده و قرار است همراه با ۲۰ بازی که به صورت پیش فرض روی دستگاه نصب شده، از راه برسد.

رونمایی از مینی کنسول پلی استیشن کلاسیک

مینی کنسول سونی قرار است به صورت پیش فرض میزبان بازی‌هایی نظیر فاینال فانتزی ۹، تکن ۳، ریج ریسر تایپ ۴، Jumping Flash و Wild Arms باشد. سایر عناوین افسانه‌ای موجود در این کنسول در ماه‌های آینده معرفی خواهند شد. لازم به ذکر است که تمام این بازی‌ها در فرمت اصلی خود اجرا خواهند شد.

خبری از بهبودهای گرافیکی و چیزهایی از این دست نیست. بیشینه رزولوشن این کنسول هم ۷۲۰p  است و امکان دارد برخی بازی‌ها با رزولوشن پایین‌تر۴۸۰p  به اجرا در آیند. بنابراین خروجی نهایی بازی‌ها روی تلویزیون‌های مدرن چندان چشم نواز نخواهد بود.

پلی استیشن کلاسیک حدوداً ۴۵ درصد از نخستین پلی استیشن کوچک‌تر است و سونی در تلاش است تا مشخصه‌های ظاهری دستگاه را تا حد امکان حفظ کند. هر دستگاه همراه با یک کابل  HDMI، یک کابل USB و دو کنترلر ارائه می‌شوند اما آداپتور USB AC  در جعبه آن قرار نگرفته و برای استفاده از کنسول، باید آن را به صورت جداگانه تهیه کرد.

پلی استیشن کلاسیک قرار است از روز دوازدهم آذرماه و در تعداد محدود روانه بازار ژاپن، آمریکای شمالی، اروپا، استرالیا و نیوزلند شود. البته سونی هنوز اعلام نکرده که این تعداد محدود به معنای چند واحد است.

منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24