ثبت نام فراگیر پیام نور 97 | راهنمای جامع

ثبت نام فراگیر پیام نور 97 - نحوه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 ، زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 ، مدارک ثبت نام غیرحضوری کارشناسی ارشد

ثبت نام فراگیر پیام نور 97 | راهنمای جامع

ثبت نام فراگیر پیام نور 97 | راهنمای جامع

دانشگاه پیام نور معمولا سالیانه از دو طریق  کنکور کارشناسی ارشد و آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور اقدام به جذب دانشجو می نماید. اما همواره ابهاماتی در ذهن برخی از دانشجویان در مورد آزمون ارشد فراگیر پیام نور وجود دارد که قصد داریم برای رفع آن ها این مقاله را ارائه کنیم.

اگر قصد دارید که در ثبت نام فراگیر پیام نور 97 شرکت نمایید و یا در کنکور کارشناسی ارشد پذیرفته نشده اید به شما پیشنهاد می دهیم حتما این مقاله را بخوانید.

این مقاله برای چه کسانی مفید است ؟

  1. 1- کسانی که قصد افزایش اطلاعات عمومی در زمینه کنکور کارشناسی ارشد و به ویژه فراگیر پیام نور دارند

  2. 2- آن دسته از داوطلبانی که به هر دلیل نتوانسته اند در کنکور ارشد 97 شرکت کنند .

  3. 3- داوطلبان کنکور ارشد 97 که پس از اعلام نتایج کارشناسی ارشد 97 نتیجه مطلوب خود را کسب نکرده اند و به هر نحوی به دنبال ادامه تحصیل می باشند.

  4. 4- حتی اگر اکنون داوطلب شرکت در دوره فراگیر پیام نور نیستید این مقاله می تواند جهت افزایش اطلاعات شما سودمند باشد.

شرایط عمومی ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور همانند سایر شرایط عمومی سازمان سنجش می باشد و هر داوطلب مجاز به انتخاب یک گروه آموزشی و حداکثر 20 کد رشته محل می باشد.

نحوه ثبت نام فراگیر پیام نور 97

برای ثبت نام فراگیر پیام نور 97 لازم است در زمان مشخص شده به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور مراجعه نمایید. سپس مظابق شکل زیر به قسمت سمت راست صفحه مراجعه کنید و از طریق گزینه (( پیام نور )) وارد صفحه مربوط به دانشگاه پیام نور بشوید .

 ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97


*برای مشاوره در مورد ثبت نام آزمون فراگیر پیام نور

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره9099071219 تماس بگیرید*

 

البته می توانید برای ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور از لینک مقابل نیز استفاده کنید.  ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

گرچه هنوز دفترچه ثبت نام فراگیر پیام نور 97 توسط سازمان سجنش منتشر نشده است اما هم اکنون می توانید پس از ورود به سایت دفترچه مربوط به سال 96 را جهت آشنایی دانلود نمایید.

در نهایت پس از مطالعه کامل دفترچه از طریق سایت سنجش اقدام به ثبت نام نمایید.

زمان ثبت نام فراگیر پیام نور 97

اولین و مهم ترین نکته ای که باید به ذهن بسپارید این است که ثبت نام آزمون ارشد فراگیر پیام نور تنها سالی یک بار و معمولا در نیمه دوم مهر ماه صورت می پذیرد . تا امروز تکلیف ثبت نام سال 96 مشخص نشده است اما به نظر می رسد حدود 20 مهر ماه ثبت نام فراگیر پیام نور 97 نیز آغاز شود .

مهلت ثبت نام فراگیر پیام نور 97 نیز احتمالا حدود یک هفته می باشد که بهتر است گوش به زنگ اخبار باشید و این فرصت را از دست ندهید!

 

مدارک ثبت نام غیرحضوری کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

دانشگاه پیام نور کار شما را بسیار سهل نموده است! شما پس از پذیرش نیز به صورت غیرحضوری در دانشگاه ثبت نام خواهید کرد .

مدارک ثبت نام غیرحضوری کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور به شرح زیر است :

تصویر صفحه اول و صفحه توضیحات شناسنامه، پشت و روی کارت ملی، عکس ۴×۳ با زمینه روشن، اصل مدرک کارشناسی ، اصل مدرک کاردانی (درصورتی که پذیرفته شدگان دارای مدرک کارشناسی ناپیوسته باشند) ،مدرک مشخص کننده نظام وظیفه (ویژه آقایان) و تاییدیه سهمیه (فقط برای استفاده کنندگان از سهمیه)

پذیرفته شدگان باید تصویر مدارک مذکور را با فرم jpg یا jpeg و حجم هر تصویر حداکثر ۲۵۰ کیلوبایت آماده کنند، تا در هنگام ثبت نام در سامانه آموزشی (گلستان) به آدرس اینترنتی (www .reg.pnu.ac.ir) بارگذاری شود.


*برای مشاوره در مورد ثبت نام فراگیر پیام نور 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره9099071219 تماس بگیرید*

 

 

رفع یک ابهام بزرگ : کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بدون کنکور است اما بدون آزمون نیست!!

تفاوت فراگیر پیام نور و کنکور ارشد

داوطلبین فراگیر پیام نور در واقع دانش پذیر تلقی می شوند. آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در واقع شامل سوالاتی از ترم 1 کارشناسی ارشد می باشد . نمره نهایی نیز شامل 20 درصد معدل و 80 درصد نتیجه آزمون می باشد .


 ضمنا اگر می خواهید درس بخوانید اما خیلی نمی توانید زمان صرف کلاس رفتن کنید و یا هزینه دانشگاه برای شما مهم است ، ثبت نام آزمون ارشد فراگیر پیام نور از جمله انتخاب هایی است که می تواند برای شما هم از نظر زمان و هم هزینه مناسب باشد .