اصول تست‌زنی صحیح

الان را دریابید! اگر از کنکوری‌های 97 بپرسید بی شک به شما می‌گویند که تابستان چه اهمیت ویژه‌ای برایشان داشته است، تابستان چه فرصت خوبی است و نباید از آن غافل شویم.

اصول تست‌زنی صحیح

تست‌زنی برخلاف اسم آسانش راه و روش‌های خودش را دارد. دانش‌آموزان کنکوری، یادتان باشد ما در تابستان تاکید زیادی بر سرعت تست‌زنی نداریم و جنبه‌ی آموزشی تست‌ها بیشتر مدنظر ماست. یعنی هدفمان از تست زدن شاید نزدیک به ۸۰ درصد یادگیری بدون توجه به زمان است و در حد ۲۰ درصد هم آزمونی_سرعتی کار می‌کنیم، تا کم کم این شیوه را هم یاد بگیریم .

 البته سوء تفاهم نشود. اصل تست‌زنی برای کنکور، تست‌زنی همراه با سرعت و دقت بالا است. اما در فصل تابستان باتوجه به این‌که زمان آزاد زیادی در اختیار داریم و کلا درس خواندن لذت بخش‌تر است، باید بیشتر روی جنبه آموزشی تست کار کنیم. یعنی حتی اگر حل یک تست ۱۵ دقیقه هم از شما وقت گرفت، ناامید و ناراحت نشوید و فقط سعی کنید هرطور شده راه حلش را یاد بگیرید و خودتان حلش کنید.

الان را دریابید! اگر از کنکوری های ۹۷ بپرسید بی شک به شما می‌گویند که تابستان چه اهمیت ویژه‌ای برایشان داشته است، تابستان چه فرصت خوبی است و نباید از آن غافل شویم.

مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24