Xs Plus یا Xs Max ؛ نام پرچمدار 2018 اپل چه خواهد بود؟

گوشی پرچمدار اپل چه نامیده خواهد شد؟ تاکنون گمان می‌شد که جانشین آیفون X با نام آیفون ایکس اس پلاس (iPhone Xs Plus) معرفی خواهد شد، اما به نظر می‌رسد که کوپرتینویی‌ها قصد

Xs Plus یا Xs Max ؛ نام پرچمدار 2018 اپل چه خواهد بود؟

گوشی پرچمدار اپل چه نامیده خواهد شد؟ تاکنون گمان می‌شد که جانشین آیفون X با نام آیفون ایکس اس پلاس (iPhone Xs Plus) معرفی خواهد شد، اما به نظر می‌رسد که کوپرتینویی‌ها قصد دارند از پسوند پلاس صرف‌نظر کرده و این دستگاه را با نام آیفون ایکس اس مکس (iPhone Xs Max) روانه بازار کنند.

تحلیلگران حضور سه مدل آیفون ۲۰۱۸ را پیش‌بینی کرده‌اند. دو مدل از این دستگاه‌ها به پنل اولد مجهز بوده و نسخه سوم که ارزان‌تر نیز خواهد بود با یک نمایشگر LCD تولید خواهد شد. در بین آیفون های ۲۰۱۸ یک مدل بزرگ با نمایشگر ۶.۵ اینچی وجود دارد که بنابر گفته برخی منابع معتبر، آیفون Xs Plus نامیده می‌شود.

آیفون Xs Plus یا آیفون Xs Max

از لحاظ فنی، جانشین آیفون X می‌تواند آیفون Xs نامیده شود. این همان استراتژی قدیمی اپل در نامگذاری آیفون‌ هاست. یک ارتقا نصف و نیمه با پسوند S دیده می‌شد و مدل بعدی ارتقا بالاتری نسبت به مدل سال قبل پیدا می‌کرد. همین شیوه در آیفون ۲۰۱۸ نیز به کار گرفته خواهد شد.

تا این لحظه هنوز مشخص نیست که چرا اپل به جای عبارت پلاس از مکس برای پسوند پرچمدار آیفون ۲۰۱۸ استفاده کرده کرده است؟ برخی اعتقاد دارند که این نامگذاری به مدل ۶.۱ اینچی آیفون باز می‌گردد.

آیفون ۶.۱ اینچی کمی بزرگتر از آیفون X استاندارد خواهد بود و این موضوع ممکن است که خریداران را به اشتباه بیاندازد، البته این دلیلی است که وب‌سایت ۹to5mac آن را بیان می‌کند. با این وجود آیا اپل قصد دارد تا از پسوند پلاس برای نسخه آیفون ۶.۱ اینچی استفاده کند؟ این موضوع تقریبا بعید به نظر می‌رسد و با استراتژی‌های قبلی اپل نیز همخوانی ندارد.

در هر صورت هنوز هم مشخص نیست که کوپرتینو از چه شیوه‌ای برای نامگذاری آیفون های ۲۰۱۸ بهره خواهد برد. این مشکل سال گذشته نیز وجود داشت، اما در هر صورت پرچمدار اپل در سال جاری احتمالا آیفون ایکس اس مکس خواهد بود و نه آیفون ایکس اس پلاس.

منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما

چگونه برای درس خواندن برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه آزمون های کانون ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24
فقط برای او از دین و زندگی 3 دوازدهم
دوازدهم رياضي     دبیر : محمود فخوری