عرضه خودروی برقی سه موتوره با فرمان قابل جابجایی

شرکت آئودی تازه‌ترین خودروی مفهومی خود را در نمایشگاه پبل بیچ به نمایش گذاشته است. این خودروی قدرتمند با سه موتور برقی با قدرت 570 کیلووات (764 اسب بخار) عرضه شده است.

عرضه خودروی برقی سه موتوره با فرمان قابل جابجایی

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از نیواطلس، خودروی تازه آئودی PB ۱۸ e-tron نام دارد و ترکیبی از دو خودروی مسابقه ای LMP۱ و خودروی قبلی از این سری یعنی R۱۸ e-tron محسوب می شود.

طراحی خودروی یادشده در استودیوی طراحی شرکت آئودی در مالیبوی کالیفرنیا صورت گرفته و هیچ یک از بخش های آن به طور خودران یا خودکار طراحی نشده اند.

طراحی داخلی این خودرو کاملا منحصر به فرد است و اگر چه فرمان آن در سمت چپ نصب شده، اما راننده می تواند آن را از سمت چپ به مرکز خودرو بکشاند و سپس فرمان را دوباره به سمت چپ اتومبیل بازگرداند. هدف از این کار ایجاد فضایی بیشتر و گسترده تر به منظور حضور تعداد بیشتری سرنشین در جلو یا ذخیره مقدار بیشتری بار و کالاست.

عرضه خودروی برقی سه موتوره با فرمان قابل جابجایی

زمانی که درب خودرو بسته شود فرمان در هر وضعیتی که باشد قفل می شود تا از سر خوردن آن و وقوع هرگونه حادثه در حین رانندگی جلوگیری شود.

وزن این خودرو ۱۵۵۰ کیلوگرم است و طول آن به ۴.۵۳ متر و عرض آن به ۲ متر می رسد. ارتفاع خودروی مذکور هم ۱.۱۵ متر است. در درون این خودرو می توان ۴۷۰ لیتر بار را جای داد و سیستم تابش نور لیزری آن موجب می شود محیط اطراف در شب به خوبی روشن شود.

عرضه خودروی برقی سه موتوره با فرمان قابل جابجایی

شتاب صفر تا صد این خودرو نزدیک به دو ثانیه بوده و می توان حداکثر سرعت و میزان قدرت موتور آن را به گونه ای تنظیم کرد که میزان مصرف باتری اتومبیل کاهش یابد. شارژ باتری ۸۰۰ ولتی این خودرو تنها ۱۵ دقیقه طول می کشد و با یک بار شارژ می توان ۵۰۰ کیلومتر را با آن پیمود.

منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24