اعلام ضوابط فرآورده‌های طبیعی و سنتی

بر اساس ضوابط ابلاغی از سوی سازمان غذا و دارو، توزیع کلیه داروهای طبیعی، سنتی و مکمل‌های تغذیه‌ای صرفا از طریق شرکت‌های توزیع مجاز میسر است

اعلام ضوابط فرآورده‌های طبیعی و سنتی

بر اساس ضوابط ابلاغی از سوی سازمان غذا و دارو، توزیع کلیه داروهای طبیعی، سنتی و مکمل‌های تغذیه‌ای صرفا از طریق شرکت‌های توزیع مجاز میسر است.

به گزارش شفا آنلاین:بر اساس ضوابط ابلاغی از سوی سازمان غذا و دارو، <Food and DrugAdministration>توزیع کلیه داروهای طبیعی، سنتی و مکمل‌های تغذیه‌ای صرفا از طریق شرکت‌های توزیع مجاز میسر است.

آزاده رئیس دانا مدیر اداره نظارت بر فرآورده‌های طبیعی سنتی و مکمل‌ها در راستای ضوابط ابلاغی از سوی سازمان غذا و دارو گفت: توزیع کلیه داروهای طبیعی، سنتی و مکمل‌های تغذیه‌ای که از سازمان غذا و دارو پروانه دریافت کرده‌اند صرفا از طریق شرکت‌های توزیع مجاز میسر است. همچنین محل عرضه و فروش داروهای طبیعی، سنتی و مکمل در داروخانه‌های مجاز فروش داروهای طبیعی و شیمیایی کل کشور زیر نظر دکتر داروساز است.

وی در ادامه افزود: تبلیغات این فرآورده‌ها در صورتی که تولید داخل بوده و در فهرست داروهای رسمی و بیمه‌ای نباشند، در فضای مجازی و اینترنت مجاز بوده، ولی فروش آنها صرفا در داروخانه‌ها مجاز است. گفتنی است که عرضه فرآورده ‌های طبیعی سنتی و مکمل‌ها در عطاری‌ها ممنوع است.

منبع :روزمهر اکبری
مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24