ساخت کتابخانه دانشگاه علوم پزشکی ایلام توسط بنیاد قلم چی

تفاهم نامه همکاری بنیاد علمی آموزشی قلم چی(وقف عام) و دانشگاه علوم پزشکی ایلام برای تکمیل ساخت کتابخانه مرکزی این دانشگاه، منعقد شد.

ساخت کتابخانه دانشگاه علوم پزشکی ایلام توسط بنیاد قلم چی

 تفاهم نامه همکاری بنیاد علمی آموزشی قلم چی(وقف عام) و دانشگاه علوم پزشکی ایلام برای تکمیل ساخت کتابخانه مرکزی این دانشگاه، شنبه 13 مرداد 97، منعقد شد.

 

طبق این تفاهم نامه، تکمیل ساخت کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایلام با زیربنای 3 هزار و 822 متر مربع با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال در دستور کار بنیاد قلم چی قرار گرفت.

همچنین بر اساس این تفاهم نامه، دانشگاه علوم پزشکی ایلام متعهد شده است تا زمینه بهره مندی دانش آموزان را نیز از فضای مطالعه و امکانات این کتابخانه فراهم کند.

یکی از ویژگی های بنای این کتابخانه موقعیت آن است به طوری که از اطراف محصور نبوده و مشرف به محیط پیرامون به عبارتی دارای چشم انداز 360 درجه است.

لازم به ذکر است مراسم انعقاد این تفاهم نامه با حضور کریم همتی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایلام، کاظم قلم چی واقف و مسئولان بنیاد قلم چی برگزار شد.ساخت کتابخانه دانشگاه علوم پزشکی ایلام توسط بنیاد قلم چی


منبع :

مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24