کنکور 98

مراسم روز باز در دانشگاه شهید بهشتی ویژه انتخاب رشته کنکور 97

دانشگاه در روزهای 15 و 16 مرداد 1397 با عنوان روزهای بازدیداز دانشگاه شهید بهشتی پذیرای داوطلبان کنکور سال 97 خواهد بود

مراسم روز باز در دانشگاه شهید بهشتی ویژه انتخاب رشته کنکور 97

دانشگاه شهید بهشتی در نظر دارد، مقارن با روزهای اعلام نتایج آزمون سراسری ورودی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور، برای آشنایی هرچه بیشتر داوطلبان ورود به دانشگاه با رشته‌ها و دانشکده‌های علوم تربیتی و روانشناسی و فنی و مهندسی این دانشگاه، از آنان برای بازدید از فضاها و امکانات این دانشکده‌ها دعوت به عمل آورد.


به این منظور، دانشگاه در روزهای 15 و 16 مردادماه 1397 با عنوان روزهای "بازدید از دانشگاه شهیدبهشتی"، پذیرای داوطلبان عزیز کنکور سراسری سال ۹۷ خواهد بود.


دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ جهت بازدید از دانشکده‌های فنی مهندسی پردیس اصلی (دانشکده‌های مهندسی و علوم کامپیوتر و مهندسی برق) وسه شنبه  16 مرداد ۱۳۹۷، جهت بازدید از دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی و پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور (دانشکده‌های مهندسی برق، مهندسی مکانیک، مهندسی انرژی و مهندسی عمران) درنظر گرفته شده است.


در این دو روز، شرکت‌کنندگان علاوه بر آشنایی با دانشگاه شهید بهشتی، با دانشکده‌ها و رشته‌های فنی این دانشگاه، اعضای هیئت علمی، امکانات، گروه­های علمی، افتخارات و دستاوردهای آنان، از نزدیک آشنا خواهند شد. همچنین قرار است تورهای گردشگری برای آشنایی با محیط و امکانات دانشگاه برگزار شود.


.از جمله برنامه­های روزهای آشنایی با دانشکده­های روانشناسی و علوم تربیتی و فنی مهندسی دانشگاه شهید بهشتی می­توان به موارد زیر اشاره کرد:
 
۱- آشنایی داوطلبان آزمون سراسری با دانشگاه شهید بهشتی، سوابق و امکانات آن
۲- آشنایی با رشته‌های روانشناسی، علوم تربیتی و فنی و مهندسی دانشگاه شهید بهشتی، ویژگیها و آینده شغلی آنها
۳- گردش در دانشگاه شهید بهشتی و آشنایی با فضاها، امکانات و تجهیزات دانشگاه
۴- بازدید از دانشکده‌ها و مشاهده فضاها، تجهیزات و امکانات هر دانشکده
۵- گفتگو با اعضای هیئت علمی و دانشجویان
۶- آشنایی با گروه­های علمی هر دانشکده

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید


مراسم روز باز در دانشگاه شهید بهشتی ویژه انتخاب رشته کنکور 97