موفقیت بی نظیر دانش آموزان استثنایی در کنکور 97

نتایج به دست آمده در کنکور سراسری سال 1397 بیانگر توان و تلاش این دانش آموزان و همچنین فراهم ساختن فرصت‌های برابر و باور به توانایی این عزیزان می‌باشد.

موفقیت بی نظیر دانش آموزان استثنایی در کنکور 97

نخبگان استثنایی

در مقابل شما بايد ايستاد و جانانه كف زد كه با تلاشتان استعاره ي استقامت را براى هميشه از كوه پس گرفتيد. آفرين بر شما، همه ميدانيم براى رسيدن به اين قله،چه دامنه ى پر پيچ و خمى را پشت سر گذاشتيد اما همواره نگاهتان به بالا بود و لحظه اى ايستادن را تجربه نكرديد. اكنون اراده ى فولادين شما،چراغ راه هزاران توان­یاب مثل شما شد.

حماسه ی خواستن انسان بار دیگر در ذهن و زندگی همه ی ما تبلور یافت و بیشتر از قبل بر ما آشکار گردید که خواستن توانستن است و موفقیت هیچ­گونه محدودیت و معلولیتی را بر نمی تابد. باید پذیرفت که انسان ناتوان وجود ندارد بلکه فقط توانایی انسان ها با یکدیگر متفاوت است.

در سال های اخیر و هم چنین در کنکور سراسری سال 1397 درخشش کم نظیر دانش آموزان استثنایی بی بدیل و ستودنی بوده است. موفقیت گروهی از دانش آموزان که با شرایط خاص در آزمون های برنامه ای کانون شرکت می کردند، عزم و اراده ی مبتنی بر توانایی آنان را نشان می دهد. دانش آموزان استثنایی بدون در نظر گرفتن شرط معدل در بنیاد علمی آموزشی قلم چی بورسیه می شوند و از کتاب و مشاوره های ویژه این مرکز بهره­مند می گردند. در این میان خدمات ارایه شده برای دانش آموزان با آسیب بینایی ویژه و متفاوت است به گونه­ای که علاوه بر بورسیه آزمون، کتاب و مشاوره، تمامی کتاب های کمک درسی(خلاصه درس، نکات کلیدی، تست کنکور سال های گذشته، و کتاب های جامع و طبقه بندی شده) برای ایشان به صورت سی دی ها و دی وی دی های صوتی ضبط می شود و به صورت رایگان برایشان ارسال می گردد.

 تشکیل حوزه های ویژه ی دانش آموزان نابینا و کم بینا و تهیه ی دفترچه های کنکور سال های گذشته به خط بریل برای آنان از دیگر خدمات بنیاد برای این گروه می باشد.

نتایج به دست آمده در کنکور سراسری سال 1397 بیانگر توان و تلاش این دانش آموزان و همچنین فراهم ساختن فرصت های برابر و باور به توانایی این عزیزان می باشد، به گونه­ ای که 195 نفر از این دانش آموزان رتبه های زیر 10000، 67 نفر رتبه های زیر 5000، 32 نفر زیر 2000 و 17 نفر رتبه ی زیر 1000 کسب نمودند که 4 نفر از آنان 2 رقمی (رتبه ی زیر 50) به دست آورده­ اند. در ادامه مطلب، دانش آموزان استثنایی که موفق به کسب رتبه های زیر 1000 شده ­اند معرفی می­ شوند.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر از خدمات بنیاد برای دانش آموزان استثنایی از طریق شماره تلفن های ذیل با ما در ارتباط باشید.


شماره چهار رقمی تهران 6463 داخلی 242 و 230

 ادریس فتحی

مسئول بخش نابینایان و کم بینایان بنیاد علمی آموزشی قلم ­چیموفقیت بی نظیر دانش آموزان استثنایی در کنکور 97
مطالب مرتبط