دانشگاه بهشتی میزبان کنکوری‌های 97

مراسم آشنایی با رشته‌های دانشگاه شهید بهشتی (ویژه کنکوری‌های سال 97) 15 و 16 مرداد برگزار می‌شود.

دانشگاه بهشتی میزبان کنکوری‌های 97

این مرکز علمی در نظر دارد، مقارن با روزهای اعلام نتایج آزمون سراسری ورودی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور، برای آشنایی هرچه بیشتر داوطلبان ورود به دانشگاه با رشته‌ها و دانشکده‌های علوم تربیتی و روانشناسی و فنی و مهندسی این دانشگاه، از آنان برای بازدید از فضاها و امکانات این دانشکده‌ها دعوت به عمل آورد.

به این منظور، دانشگاه در روزهای 15 و 16 مردادماه 1397 با عنوان روزهای «بازدید از دانشگاه شهیدبهشتی»، پذیرای داوطلبان کنکور سراسری سال 97 خواهد بود.

دوشنبه 15 مرداد 1397 برای بازدید از دانشکده‌های فنی مهندسی پردیس اصلی (دانشکده‌های مهندسی و علوم کامپیوتر و مهندسی برق) و سه شنبه 16 مرداد 1397، برای بازدید از دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی و پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور (دانشکده‌های مهندسی برق، مهندسی مکانیک، مهندسی انرژی و مهندسی عمران) درنظر گرفته شده است.

در این دو روز، شرکت‌کنندگان علاوه برآشنایی با دانشگاه شهید بهشتی، با دانشکده‌ها و رشته‌های فنی این دانشگاه، اعضای هیات علمی، امکانات، گروه های علمی، افتخارات و دستاوردهای آنان، از نزدیک آشنا خواهند شد. همچنین قرار است تورهای گردشگری برای آشنایی با محیط و امکانات دانشگاه برگزار شود.

از جمله برنامه های روزهای آشنایی با دانشکده های روانشناسی و علوم تربیتی و فنی مهندسی دانشگاه شهید بهشتی شامل 

آشنایی داوطلبان آزمون سراسری با دانشگاه شهید بهشتی، سوابق و امکانات آن ، آشنایی با رشته‌های روانشناسی، علوم تربیتی و فنی و مهندسی دانشگاه شهید بهشتی، ویژگیها و آینده شغلی آنها است .

همچنین گردش در دانشگاه شهید بهشتی و آشنایی با فضاها، امکانات و تجهیزات دانشگاه ، بازدید از دانشکده‌ها و مشاهده فضاها، تجهیزات و امکانات هر دانشکده ، گفت و گو با اعضای هیات علمی و دانشجویان، آشنایی با گروه های علمی هر دانشکده از دیگر برنامه های روز باز دانشگاه شهید بهشتی است .

جزئیات برنامه دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر در روز 15 مردادماه از طریق این آدرس rogram.pdfProgram.pdfقابل دسترس است.

داوطلبان آزمون سراسری سال 97 می توانند حداکثر تا یکشنبه 14 مردادماه برای ثبت نام در این رویداد اقدام کنند، ثبت نام در رویداد رایگان است.

منبع :