درمان سرطان با میکروارگانیسم‌ها و محصولاتشان

بدن انسان میزبان میلیون‌ها میکروب و باکتری زنده مفید، مضر و حتی خنثی است که هرگونه تغییر در توازن آنها می‌تواند به بروز بیماری‌های خطرناکی مانند سرطان منجر شود.

درمان سرطان با میکروارگانیسم‌ها و محصولاتشان

بدن انسان میزبان میلیون ها میکروب و باکتری زنده مفید، مضر و حتی خنثی است که هرگونه تغییر در توازن آنها می تواند به بروز بیماری های خطرناکی مانند سرطان منجر شود.

متاسفانه زندگی در دنیای صنعتی و تغییر در سبک زندگی و نوع تغذیه باعث شده انسان ها نتوانند مانند گذشته باکتری های مفید مورد نیاز بدنشان را از طریق مصرف مواد غذایی بدست آورند. از این رو متخصصان برای مبارزه با بیماری ها سعی کرده اند با استفاده از محصولات غذایی حاوی میکروارگانیسم های زنده، میکروب های مفید را جایگزین میکروب های مضر کرده به ارتقا سلامتی انسان ها کمک کنند.

دبیر اجرایی نوزدهمین کنگره میکروب شناسی ایران با تاکید بر اهمیت استفاده روز افزون از میکروبها در حفظ سلامتی و شادابی انسان گفت: استفاده از میکروارگانیسم‌ها در رژیم غذایی و حفظ سلامتی و همچنین نقش میکروارگانیسم ها در درمان دو چهره زیبای میکروب‌شناسی است.
در حقیقت میکروارگانیسم‌ها و سموم آنها می‌توانند در درمان بیماری‌هایی همچون سرطان ها  مفید باشند.
دکتر عباسعلی ایمانی فولادی در ادامه توضیح داد:  پروبیوتیک ها محصولات حاوی تعداد مشخص و معین میکروارگانیسم های زنده هستند. مصرف به اندازه پروبیوتیک ها می تواند با افزایش باکتری های مفید به افزایش مقاومت بدن در برابر بیماری ها کمک کند.
وی خاطر نشان کرد: میکروب ها در زیبایی و زیباسازی نیز جایگاه قابل توجهی یافته اند. بوتاکس، سم میکروبی با دوز پایین است که امروزه برای از بین بردن چین و چروک پوست و  در یک کلام زیباسازی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.
دکتر فولادی در خاتمه به  برگزاری نوزدهمین کنگره بین المللی میکروب شناسی ایران اشاره کرد و اظهار داشت: این کنگره که یکی از پرمخاطب ترین کنگره های علمی محسوب می شود 13 لغایت 15 شهریور ماه سال جاری به همت انجمن میکروب شناسی در سالن ابن سینای دانشکده علوم پزشکی دانشگاه تهران برگزار می شود

منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24