کنکور 98

"روزی با دانشگاه تهران" همزمان با انتخاب رشته کنکور 97

همزمان با ایام انتخاب رشته داوطلبان کنکور سراسری دانشگاه‌ها، مراسم «روزی با دانشگاه تهران» در برخی از پردیس‌ها و دانشکده‌های دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

"روزی با دانشگاه تهران"  همزمان با انتخاب رشته کنکور 97

همزمان با ایام انتخاب رشته داوطلبان کنکور سراسری دانشگاه‌ها، مراسم «روزی با دانشگاه تهران» در برخی از پردیس‌ها و دانشکده‌های دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

در راستای ارتباط دانشگاه و جامعه، آشنایی مردم به‌ویژه دانش آموزان با فضای دانشگاه، نشان دادن فضای علمی با نشاط و به‌منظور ایجاد علاقه، انگیزه و روحیه تلاش برای ورود به «دانشگاه تهران» نماد آموزش عالی ایران مراسم «روزی با دانشگاه تهران» طراحی شده است.

در این مراسم که به صورت رایگان  روز دوشنبه 8 مرداد از ساعت 9 تا 16 برگزار می‌شود، افراد علاقه‌مند برای آشنایی با دانشگاه تهران، رشته‌های تحصیلی، اعضای هیئت علمی، مفاخر، دستاوردها، امکانات و تجهیزات آن می‌توانند از دانشگاه دیدن کنند.

گفتنی است در این مراسم یک‌روزه تورهای بازدید از مراکز علمی، فرهنگی و تاریخی دانشگاه تهران، نشست‌های تخصصی در خصوص معرفی رشته‌های تحصیلی و زمینه‌های اشتغال و کارآفرینی و برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری برای دانش آموزان، داوطلبان ورود به دانشگاه و خانواده‌های آنان تدارک دیده شده است.


"روزی با دانشگاه تهران"  همزمان با انتخاب رشته کنکور 97


.

اهداف برنامه روزی با دانشگاه تهران:

۱- آشنایی داوطلبان آزمون سراسری با رشته‌های تحصیلی دانشگاه تهران

۲- آشنایی با امکانات و تسهیلات ویژه دانشگاه تهران برای دانشجویان

۳- معرفی امکانات، موقعیت، جایگاه ملی و بین المللی دانشگاه تهران برای دانش آموزان، خانواده ها و مربیان

۴- آشنایی با فضاهای آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و رفاهی دانشگاه تهران

۵- معرفی قطب‌های علمی دانشگاه تهران برای جذب دانش آموزان برتر

۶- معرفی چهره‌های ماندگار، دانشمندان جوان و دانشجویان موفق دانشگاه تهران

۷- آشنایی با اهداف، ارزش‌ها و سبک زندگی در دانشگاهدقت داشته باشید در این روز برنامه بازدید از پردیس ها و دانشکده های زیر در نظر گرفته شده است. 

"روزی با دانشگاه تهران"  همزمان با انتخاب رشته کنکور 97
 برای دانش آموزان کانونی  و دوستان آن ها ، شرایطی برای ایاب و ذهاب در شهر تهران به دانشگاه در نظر گرفته شده است . برای ثبت نام فرم زیر را تکمیل کنید.


لینک ثبت نام دانش آموزان کانونیهمچنین برای ثبت نام روز باز دانشگاه تهران می توانید به لینک زیر در سایت دانشگاه تهران مراجعه کنید

لینک ثبت نام در سایت  دانشگاه تهران