گلکسی اس 10 سامسونگ در سه اندازه از راه میرسد

از طرف دیگر در دو نسخه بزرگتر گلکسی اس 10، شاهد تعبیه شدن حسگر اثر انگشت در زیر صفحه‌نمایش نیز هستیم اما در کوچکترین نسخه گلکسی اس 10، حسگر اثر انگشت در پشت گوشی تعبیه شد

گلکسی اس 10 سامسونگ در سه اندازه از راه میرسد

شایعات جدیدی که در خصوص گلکسی اس 10 سامسونگ مطرح شده است از تعبیه شدن حسگر اثر انگشت در زیر صفحه‌نمایش این گوشی حکایت دارد و گفته می‌شود این گوشی در سه ابعاد مختلف عرضه خواهد شد.

هنوز فاصله زیادی تا رونمایی از گلکسی 10 سامسونگ داریم و نوبتی هم که باشد نوبت شایعات گلکسی نوت 9 سامسونگ است اما در این بین شایعات گلکسی 10 سامسونگ پیشی گرفته است. در همین راستا مینگ چی کو که ید طولایی در گمانه‌زنی مشخصات و پیش‌بینی‌های صنعت موبایل دارد مدعی شده است گلکسی اس 10 در ابعاد 5.8 اینچی، 6.1 اینچی و 6.4 اینچی عرضه خواهد شد.

به گفته این کارشناس صنعت موبایل، ابعادی که نسخه‌های متفاوت گلکسی اس 10 از آن برخوردار خواهند بود شباهت زیادی به ابعاد آیفون‌های بعدی اپل دارد و به این ترتیب می‌توان گفت پرچمداران بعدی سامسونگ و اپل به لحاظ ابعاد با یکدیگر شباهت‌ و رقابت زیادی دارند.

از طرف دیگر در دو نسخه بزرگتر گلکسی اس 10، شاهد تعبیه شدن حسگر اثر انگشت در زیر صفحه‌نمایش نیز هستیم اما در کوچکترین نسخه گلکسی اس 10، حسگر اثر انگشت در پشت گوشی تعبیه شده است.

با این حساب می‌توان گفت کوچکترین نسخه گلکسی اس 10 به لحاظ قیمت ارزان‌ترین نسخه این گوشی‌ها خواهد بود، گلکسی‌های اس 9 در ابعاد 5.8 و 6.2 اینچی عرضه شده‌اند و با این حساب می‌توان گفت گلکسی‌های اس 10 به لحاظ ابعاد و سخت‌افزار تغییراتی را شاهد خواهند بود که در این زمینه می‌توان به حضور دوربین دوگانه در قسمت پشت مدل بزرگتر گلکسی اس 10 اشاره کرد، به احتمال زیاد این گوشی از مقدار حافظه رم بیشتری نیز بهره خواهد گرفت.

ناگفته نماند یکی دیگر از شایعاتی که به گلکسی اس 10 نسبت داده شده است از حضور 5 دوربین در پشت و جلوی این گوشی حکایت دارد. به این ترتیب یک دوربین اضافه در قسمت پشت گوشی، زاویه‌ دید گسترده (واید) را به تصاویراضافه خواهد کرد؛ در بخش جلو نیز شاهد حضور دوربین دوگانه خواهیم بود که انتظار می‌رود افکت پرتره را به عکس‌ها اضافه کند.

در مجموع باید گفت تجربه نشان داده است مینگ چی کو پیش‌بینی‌های خوبی از برنامه‌های اپل برای گوشی‌های آیفون انجام داده و با این حساب باید دیگر پیش‌بینی این کارشناس صنعت موبایل در خصوص گلکسی‌های اس 10 سامسونگ تا چه اندازه درست از آب در خواهد آمد.

منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24
نهادهای پولی و مالی رشد-توسعه و پیشرفت از اقتصاد دهم انسانی
دهم علوم انسانى     دبیر : سارا شریفی