قلم S Pen گلکسی نوت 9 به قابلیت‌های گیمینگ مجهز خواهد بود

قلم هوشمند S Pen در گلکسی نوت 9 از ویژگی‌های مختلفی بهره می‌برد که بعضی از این ویژگی‌ها برای گیمرها و عملکردهایی در حین انجام بازی در نظر گرفته شده است.

قلم S Pen گلکسی نوت 9 به قابلیت‌های گیمینگ مجهز خواهد بود

قلم هوشمند S Pen در گلکسی نوت 9 از ویژگی‌های مختلفی بهره می‌برد که بعضی از این ویژگی‌ها برای گیمرها و عملکردهایی در حین انجام بازی در نظر گرفته شده است.

دی‌جی کو، یکی از مدیران ارشد واحد موبایل سامسونگ اشاره کرده است که قلم S Pen گلکسی نوت 9 از ویژگی‌های مخصوصی برای گیمرها پشتیبانی خواهد کرد. از طرف دیگر صحبت‌های این مدیر ارشد به گونه‌ای مطرح شد که از این صحبت‌ها می‌توان برداشت کرد سامسونگ نسخه‌ای مخصوص از گلکسی نوت 9 را برای بازار چین در نظر گرفته است.

این گوشی که در بازار چین عرضه می شود به احتمال زیاد 8 گیگابایت رم و 512 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی خواهد داشت، از طرف دیگر نسخه‌ای با 8 گیگابایت رم و 256 گیگابایت حافظه ذخیره‌سازی در بازار کره‌جنوبی را از گلکسی نوت 9 شاهد خواهیم بود.

دی‌جی کو در صحبت‌های خود اشاره کرد که قلم S Pen از ویژگی‌های خاصی برای انجام بازی‌ها بهره می‌برد اما توضیح زیادی در این خصوص نداد. البته در کنار ویژگی‌های جدید گیمینگ گفته می‌شود قلم S Pen گلکسی نوت 9 بهینه‌سازی‌های زیادی را شاهد بوده و امکانات چشمگیر زیادی به این قلم اضافه شده است.

از طرف دیگر گفته می‌شود قلم S Pen دارای قابلیت‌های کنترل از راه دور نیز هست، حساسیت به فشار نیز در نوک این قلم نسبت به گلکسی نوت 8 بیشتر شده است.

در حال حاضر تصاویر و اطلاعات مختلفی از گلکسی نوت 9 به بیرون درز پیدا کرده است که  این اطلاعات از شباهت‌های ظاهری نوت 9 با نسخه‌های قبلی این گوشی حکایت دارد. اما از قرار معلوم به لحاظ سخت‌افزاری گلکسی نوت 9 بهینه‌سازی‌های بیشتری را نسبت به نسخه قبلی خود شاهد خواهد بود که در این زمینه می‌توان به دوربین دوگانه، تراشه اسنپ‌دراگون 845 و اگزینوس 9810 اشاره کرد.

سامسونگ وعده داده است تا گلکسی نوت 9 را در تاریخ 18 مرداد ماه رسما رونمایی کند و عرضه این پرچمدار جدید سامسونگ پس از بازه زمانی کوتاهی در تاریخ دوم شهریور ماه شروع خواهد شد. به احتمال زیاد نوت 9 سامسونگ با قیمتی حدود 960 دلار در میان گوشی‌های گران‌قیمت بازار قرار خواهد گرفت.

منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24