هدف‌گذاری آدیداس؛استفاده کامل از پلاستیک بازیافتی در سال 2024

آدیداس سخت در تلاش است تا محصولات این برند کاملا از پلاستیک قابل بازیافت ساخته شوند و در همین راستا استفاده کامل از پلاستیک بازیافتی در سال 2024 را هدف‌گذاری کرده است.

هدف‌گذاری آدیداس؛استفاده کامل از پلاستیک بازیافتی در سال 2024

آدیداس سخت‌ در تلاش است تا محصولات این برند کاملا از پلاستیک قابل بازیافت ساخته شوند و در همین راستا استفاده کامل از پلاستیک بازیافتی در سال 2024 را هدف‌گذاری کرده است.

در حال حاضر استفاده از پلاستیک بازیافتی را در کفش‌های گران‌تر آدیداس شاهد هستیم اما ظاهرا آدیداس برنامه دارد تا در سال 2024 در تمامی کفش‌ها و لباس‌های ورزشی این شرکت از پلاستیک بازیافتی استفاده کند.

اریک لیدکه، یکی از مدیران ارشد آدیداس در طی صحبت‌هایی با فایننشال تایمز از این رویکرد جدید آدیداس خبر داد اما اشاره‌ای به جزئیات و برنامه‌های احتمالی این شرکت برای رسیدن به این هدف نکرد. ناگفته نماند در حال حاضر نیمی از محصولات آدیداس از پلی‌استر ساخته می‌شود و برای رسیدن به چنین دستاوردی آدیداس چالش‌های مختلفی را پیش‌رو دارد.

از طرف دیگر آدیداس امیدوار است به لطف استفاده از پلاستیک بازیافتی قیمت محصولات این برند را در آینده کاهش دهد. در همین راستا تا سال 2020 قرار است آدیداس استفاده از نایلون‌های جدید را نیز در محصولاتش متوقف کند.

به این ترتیب آدیداس امیدوار است تا در آینده با یک تیر دو نشان بزند و با استفاده از پلاستیک بازیافتی از یک طرف شاهد کاهش قیمت محصولات این برند باشیم و از طرف دیگر سهمی در کاهش آلودگی پلاستیک در دنیا داشته باشد.

منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24
نهادهای پولی و مالی رشد-توسعه و پیشرفت از اقتصاد دهم انسانی
دهم علوم انسانى     دبیر : سارا شریفی