توانمندی دانش‌بنیان‌های حوزه نقشه‌برداری مغز عرضه می‌شود

مهدی فلاح، کارشناس کشاورزی بر ضرورت توجه به همه ابعاد طرح­‌های مقابله با ریزگرد برای موفقیت حداکثری در انجام این طرح‌ها تاکید کرد.

توانمندی دانش‌بنیان‌های حوزه نقشه‌برداری مغز عرضه می‌شود

به گزارش ایسنا، دومین سمپوزیوم تازه‌های نقشه‌برداری مغز توسط آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز در مهر ماه امسال برگزار می‌شود. این سمپوزیوم اهدافی چون ترویج علوم شناختی در حوزه نقشه‌برداری مغز، ارائه آخرین دستاوردهای این حوزه و به‌روز رسانی دانش و اطلاعات پژوهشگران و تعامل با دیگر محققان را دنبال می‌کند.

در این دوره، همزمان با این رویداد جشنواره‌ "پژوهش و فناوری نقشه‌برداری مغز" نیز برگزار خواهد شد. در این جشنواره فضای نمایشگاهی رایگان به شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه نقشه‌برداری مغز برای معرفی توانمندی‌هایشان اعطا می‌شود. 

معرفی و حمایت از فناوری برتر در حوزه نقشه‌برداری مغز از جمله برنامه‌های این جشنواره است که در آن فناوران و فعالان این حوزه گرد هم آمده و دستاوردهای خود را در معرض دید قرار می‌دهند.

آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز در راستای پاسخگویی به بخشی از نیازهای پژوهشی و فناوری کشور در زمینه ایجاد زیر ساخت تصویربرداری و تحریک مغزی لازم برای تحقیقات شناختی، ارائه خدمات دانش‌بنیان و روزآمد در حوزه علوم و فناوری‌های شناختی با بهره‌گیری از امکانات و نیروهای متخصص با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ایجاد شده است.

این رویداد در روزهای 18 و 19 مهر ماه امسال برگزار خواهد شد.

منبع :روزمهر اکبری
مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24